Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Devil May Cry 2

Go down 
+7
Ash™
Devil Scream
tonito9009
Dante™
ILIANZO
Scorpion
FreeSpeeder
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
FreeSpeeder
The One & Only
The One & Only
FreeSpeeder


Брой мнения : 289
Age : 31
Location : My World
Точки "Писател" : 6085
Registration date : 31.01.2008

Character sheet
Name (Име): Ронин Карасума
Level (Ниво): 1

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedСря 06 Фев 2008, 13:58

Devil May Cry 2 561241_front

Производител: Capcom
Разпространител: Capcom
Жанр: Action

Демонското изкуство да сееш красива смърт!

Devil May Cry (DMC) е една от двете игри за PS2, които ме принудиха да ги играя на всички степени на трудност и да пробвам да открия всички тайни, бонуси и т.н. Другата игра, над която издевателствах доста време, бе Metal Gear Solid: Sons of Liberty. И едва ли само аз съм се напъвал като мъченик. Tези две игри са ненадминатите до момента еталони в жанра “умен” екшън и предлагат конски дози напрежение и убийствен кеф при превъртането им на висока трудност. Докато MGS2 залага на техничарско промъкване, дебнене и тънки убийства чрез чупене на вратове, DMC е един мощен аркаден екшън, който притежава и черти на чистокръвна биткаджийска игра. Контролът е перфектен – на светлинни години от контрола в Resident Evil: Code Veronica, и доста по-добър от контрола върху героя в поредицата Onimusha. DMC се очерта като едноличен диктатор сред върволицата от игри на Capcom, а компанията се усети доста рано и се зарече, че още в началото на 2003 година, геймърите ще имат нова добра среща с полу-демона Dante. На Е3 в Съединените щати, на изложението ECTS във Великобритания (Лондон), както и на Tokyo Game Show в края на миналата година, садистите от Capcom отпускаха я по някое трейлърче, я по някое друго скрийншотче, я по някоя, не особено важна информация и се наслаждаваха на нервашките тикове и конвулсивно потрепващите пръсти на всички геймъри по света, кокорещи се в трескаво очакване. В резултат на истерията, предхождаща появата на втората “демонска” игра, всички започнаха да точат лиги и да спестяват гущерчета, рупии, евро и банкноти от други световни валути от закуски, само и само да могат в началото на тази година да се докоснат до неповторимата демонична екшън-магия. Първи, разбира се, се облажиха японците. И само след няколко дни разцъкване на новопоявилото се заглавие, в интернет се вдигна страхотна шумотевица, в която имаше и тотално оплюване на DMC2, и мнения, че играта е много добра дори и от първата част. Тази противоречивост при оценяването не е случайна, защото самата игра е противоречива. Аз също бях пределно паниран след като ми се падна съмнителната чест да ви запозная с DMC2. Какво пък, поне ще се пробвам! Няма да ме колят с легендарни демонски мечове, я!

Не знам на вас с какво най-много ви е харесала първата игра, но лично аз мога да се закълна (дори при наострен трепетликов кол, насочен срещу моите гърди), че никога дотогава не бях разцъквал екшън заглавие с толкова изпипан геймплей. Всичко в него бе перфектно до разплакване (оох, миличкия геймплей), а нашият човек Dante бе по-демон и от демоните! В комбинации с мечове или с огнени “боксьорски” ръкавици, той майсторски се прицелваше и пуцаше с пушкалата, а най-върховното нещо бяха различните финтове и техники, които се купуваха с душите на изчадията от ада. Графиката също бе внушителна, музиката бе приказна, атмосферата – прекрасна! Единственият недостатък на DMC бе нейната продължитеност – мисиите, макар и много на брой, бяха относително кратки. Tова отчасти се компенсираше с предизвикателствата на другите нива на трудност и двайсетината скрити мисии, но така или иначе си бе недостатък. Достатъчно за DMC, каква е ситуацията при нейното второ нашествие?

И така, Devil May Cry 2 е продължение на игра, превърнала се в жива геймърска легенда, елементите на която (геймплей, графика, звук) бяха ако не перфектни, то поне близо до съвършенството. В стремежа си да създадат една по-различна и по-комерсиална втора част, момците от Capcom добавиха още един главен герой, един куп нови техничарски движения и пренесоха събитията на един доста по-обширен и по-открит терен. Щедро обещавайки по много от всичко, Capcom доста се отдалечиха от оригинала и създадоха игра, която макар и да е много добра, в никакъв случай няма да достигне до култовия статус на своя първообраз. Винаги за DMC 2 ще се говори с едно “ама”, “ако”, или “но”. Винаги замислено ще се почесвам по кратуната и ще размишлявам много висока оценка ли съм й сложил, или прекалено ниска. Както и да е, време е да подкарам ревюто по същество.

Историята в първата Devil May Cry не бе особено оригинална, а във втората игра тя не само не впечатлява с оригиналност, но е и доста объркана и си остава такава и след налагането с последния бос! Горе-долу тя е следната: някакъв зъл демон си въобразява, че човешкият свят принадлежи на демоните и чрез дърпане на конците на един милионер, ще може да осъществи демонска Утопия на Земята. Нашият полу-човек Dante, не е възхитен от идеята за “диктатура на демониата” и почва да тероризира злодея и неговите мекерета. Пръква се и Lucia, която, вероятно заслепена от мъжественото излъчване на Dante и от бръщолевенето на една бабушкера, решава да помага на нашия пич до победния край. Е, историята не е тип “дай ми “Пулицър!”, но това все пак е динамичен екшън, а не някаква дълбокоморална и нравственопоучителна игра. С други думи, няма смисъл да анатемосваме DMC 2 заради историята – в играта на преден план е геймплеят.

Какво толкова му е пленителното пък на него? Ами нека да започнем от героите, които ще размотавате по екрана на вашето Ти Ви. Като трепачи на демони и на адски изчадия, на нас се предоставя възможност да ги гърчим с уменията на Dante, а може да изиграем играта и с Lucia, която снове из привидно по-различни нива. В процеса на ступване с демонските пълчища се забелязва и основният авторски сакатлък спрямо нашите герои. В Devil May Cry 2 любимецът на всички демонки и домакинки - Dante, е лишен от магнетизма си от първата игра. Той вече не е онзи “cool до припадък” пич, който с хладен сарказъм подиграваше лавообразния чудовищен паяк, изричаше култовия лаф “Let’s rock, baby!”, а после запуцваше с двата почти одушевени пистолета. Сегашният Dante сякаш се е уморил да бъде харизматичен и е захвърлил обаянието си в първия срещнат контейнер за смет! За Lucia мога да кажа, че пичката е яка, готина е, ама и тя е персонаж, който няма да ви грее дълго. Не ме рабирайте погрешно – героите са живописни, ала не колкото бе самият Dante в първата DMC.

Нашите герои, макар и лишени от героично обаяние, са снабдени с чувал от бойни хитринки: засилване по стени и после въздушни салта, кълбета, пристъпвания, различни видове изправяния, гърмене в две посоки, през рамо и т.н. На многообразието на тези похвати съответства и разнообразие при оръжията. За съжаление количеството е за сметка на качеството - докато в първата игра Dante имаше на разположение уникални оръжия като култовия меч Alastor, пламтящите огнени ръкавици Ifrit и не по-малко оригиналното пуцкало Nightmare Beta (такова нещо само японци могат да измислят), то в Devil May Cry 2 имате планина от железа, но с всяко от тях се правят доста по-малко техники, а и самите те не са омагьосващи и cool. Мечовете Rebellion, Merciless и Vendetta не могат да се мерят с невероятния Alastor, който полу-демонът грабва по един изключителен начин в първата игра. Огнестрелните оръжия допринасят единствено за безпроблемно леймърско минаване на мисиите, нищо повече. Липсва страхът, подхранван от първата игра, че можете да бъдете приклещени натясно от демоничните изроди, липсва и предизвикателството да играете пределно технично – можете да запуцате с далекобойни оръжия и така да не оставите никакъв шанс на нещастниците. А това, че играта не предразполага към технични комбинации, според мен е един съществен пропуск, който превръща Dante в малоумно копеле, което разчита единствено на пушкала, а не на умения и техника. Защо ли Capcom значително обогатяват арсенала от движения на Dante, без да им намерят реално приложение? Вероятно защото така им харесва! Все пак има и изключение при оръжията! Това са двойката пистолети, с които Dante започва и във втората игра. Препоръка – играйте предимно с тях като комбинирате с меч и финтове, зрелището е неописуемо! Lucia започва с двойка къси мечлета, а първоначалната й атака от разстояние е мятане на ками, които бълва в неограничено количество. От техничарска гледна точка, тя е по-бързия герой, а от близко разстояние прави удивително красиви комбинации.

В Devil May Cry 2 имате на разположение амулет, който действа почти на принципа на магазина от оригиналната игра – мятате “сърца” и закупувате различни екстри. В амулета смествате различни нови възможности, до които се добирате чрез три вида “сърца”: Aerial Hearts, Electro Hearts и Health Hearts. Приемете ги като три категории, от които избирате умения за своя амулет, които вашият човек да използва. Уменията, за разлика от първата игра, не са така живописни и не влияят особено много на геймплея. Освен това и като брои са по-малко, тюх, да му се не види! Ако трябва да обобщим всичките приказки дотук за геймплея, изводът ще е следния: много техники и акробатични изпълнения, доста оръжия, но всичко това без реално приложение, освен ако не сте маниаци (като мен) на самоцелните изпълнения.

Графиката на Devil May Cry 2 също се коментира много из net-а. Доста народ си джабурка сливиците с “научни” приказки, защо тя била по-зле от графиката на първата игра от поредицата... Абе, няма такова нещо! Лично се убедих, че единственото, което куца при самата графика, е липсата на оригиналната готическа атмосфера, типична за DMC. Наистина е доста кофти, но това не прави графиката по-грозна, а просто по-малко обаятелна. Надявам се, че като печени геймъри схващате тънката разлика. Липсата на култова атмосфера донякъде се компенсира от размерите на местата, където се провежда екшънът. Няма я теснотията, която те караше нервно да изчакваш по няколко секунди, преди да се решиш да направиш следващата си крачка. Всичко е удобно, широко и просторно и твоят човек плува в свои води – нападне ли го някое тъпо изчадие на открито, значи си е въобразило, че може да продава краставици на краставичар! Губи се атмосферата и страхът, а се печели място за техничарстване и маневриране. Това според някои е плюс за геймплея, за други е минус, а моето лично мнение е някъде по средата.

Ако може да се поспори за графиката на нивата, то за графичните образи на героите и злодеите две мнения няма – те са изградени от доволно много полигони, а движенията изглеждат естествени и плавни. Графиката на персонажите и уловената магическа, та чак секси флуидност и гъвкавост на движенията и комбинациите им от акробатики и удари, буди чудовищна доза възхищение спрямо Capcom. Дори батко ви Solid Snake не може да се похвали с подобна змийска гъвкавост. Графиката като цяло е внушителна и при демонските пълчища. Текстурите са чудни! От друга страна кът-сцените не са особено добре изпипани, а участниците в тях не говорят убедително. Добре че аз по принцип не си падам по ала-бала-ниците, ами наблягам на мълчаливото техничарско избиване на враговете.

Смъртта е безмълвна, но красива. Същото обаче, не може да се каже за камерата. Не че дърдори простотии, ама не е така изпипана, както в първата Devil May Cry. Ако го нямаше перфектното auto-aim прицелване, щяхте доста да си скъсите живота в опити да отгатнете колко изчадия и откъде точно извън екрана ви пуцат. Освен непохватната камера, задължително трябва да отбележим (но с одобрителен тон) присъствието на красивите графични новости, като просто няма как да не спомена високото качество на particles ефектите. Все пак графичната красота е за сметка на продължителността на играта – въпреки клетвите на Capcom, че Devil May Cry 2 ще е около два пъти по-дълга от своята предшественичка, такова нещо няма – играта едва ли ще ви отнеме повече от 10 часа на нормално ниво на трудност. Всички графични благинки изискват тонове полигони, особено моделите на героите и адските орди, срещу които те се изправят. Да не говорим, че когато тези полигони се раздвижат в реално време, мястото на диска просто се стопява като сняг през август! Всъщност, аз не познавам невероятно красива екшън-игра, която да се минава за повече от 20 часа! Metal Gear Solid 2 също е образец за супер-игра, но се минава за максимум 10-15 часа (и то на нормалните нива на трудност). Както и в първата игра, в Devil May Cry 2 има тайни стаи с бонуси, скрити сфери и възможност за отключване на непосилни нива на трудност. Те обаче са малко по-лесни за минаване от себеподобните си трудности от първата игра.

Музиката не е променена кой знае колко спрямо оригиналната игра. Честно да си призная, екшънът така ме грабва, че музиката сякаш не достига до ушите ми. Е, поне не се натрапва, нито пък те съсипва от монотонност и еднообразие. Следователно е добра. Известни критики могат да бъдат отправени към бедния речник на героите – по няколко лафа и това е всичко, приятели!

Дотук добре, сега идва ред на най-трудното - заключителния коментар на тази толкова противоречива игра. Като цяло, Devil May Cry 2 е по-слаба игра от своя велик предшественик. В същото време, ако проявим малко снизхождение към по-малкото сестриче и признаем, че нямаше как Capcom да променят първата игра и това да е на добро, можем да кажем, че Devil May Cry 2 е много добра игра, която значително превъзхожда средностатистическите екшъни.

И все пак, ако не сте изиграли първата част на тази уникална поредица, аз ви препоръчвам да си купите точно нея. От една страна, все още няма екшън, който да може да й се опре по отношение на графика и геймплей, а от друга – тази игра вече се продава на значително по-ниска цена от новите заглавия (подобно на останалите хитови заглавия за конзолата на Sony тя получи място в серията Platinum). На ценителите, които са прекарали мъчителни дни в опити да превъртят Devil May Cry на нивата на трудност Hard и Dante Must Die, мога единствено да предложа да я пробват, преди да попитат сърцето си дали са се влюбили отново в неповторимия геймплей на поредицата.
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.forum
Scorpion
Carnage!
Carnage!
Scorpion


Брой мнения : 124
Age : 33
Location : София
Точки "Писател" : 6068
Registration date : 08.02.2008

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedНед 02 Мар 2008, 19:36

Много добро инфо браво.
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedСъб 08 Мар 2008, 18:10

Scorpion написа:
Много добро инфо браво.
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6319
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedСъб 08 Мар 2008, 19:04

дам инфото е 6 thanks Cool
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedВто 08 Апр 2008, 22:02

Тъкмо я минах ДМЦ 2 и мога да кажа, че е страшно тъпа добре че е Данте инъче немога даже да кажа на това ДМЦ баси.Доста работи неми харесаха Smile
1.Някой от босовете са страшно тъпи например БОС е един хеликоптер Shocked който прес цялото време неможеш да го видиш понеже лети горе и само стеляш с пиштаците като луд докат го убиеш мно зле.
2.През цялта игра си ъпгрейдвам меча (Rebellion) и комботата не се променят изопщо те бяха някаде 5 Smile прз цялата игра.
3.Сабрах 3 меча Smile и к'во ви кажа и трите имат еднакви комбота Smile като на Rebellion Smile и просто няма смисал от тях само да неби да исакт да ми кажат от Capcom, че като ги ъпгрейдна и ще станат по силни от самия Rebellion баси тъпото.
4.Прочутите мечове немогат да се сменят по време на игра тоест неможе да си комбинираш удари с мечове само с огнестрелните оръжия може да комбинираш.
5.Атмосферата е страшно тъпа.
6.Данте каза точно 15 изречения в ДМЦ 2 и постояно си подмята неква си стотинка :Д не в неговия стил.
М това е Smile е има някой реботи които ми харесаха например...
1.Кефи ме как му тракат обуфките като ходи мно е яко и как му се вей шлифера докато тича и косата.
2.Някой движеняи са доста яки особено с пиштаците некви зарибявашти са
Само това.Абе едиственото нещо което са запазили от ДМЦ 2 може би е само меча Rebellion понеже преди четох някаде, че Данте в ДМЦ 2 за пръв път се играе с него в ДМЦ 1 май го няма този меч.И се пак заслужава си да я изиграеш се пак е ДМЦ thereaper
Върнете се в началото Go down
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedСря 09 Апр 2008, 10:00

tonito9009 написа:
Тъкмо я минах ДМЦ 2 и мога да кажа, че е страшно тъпа добре че е Данте инъче немога даже да кажа на това ДМЦ баси.Доста работи неми харесаха Smile
1.Някой от босовете са страшно тъпи например БОС е един хеликоптер Shocked който прес цялото време неможеш да го видиш понеже лети горе и само стеляш с пиштаците като луд докат го убиеш мно зле.
2.През цялта игра си ъпгрейдвам меча (Rebellion) и комботата не се променят изопщо те бяха някаде 5 Smile прз цялата игра.
3.Сабрах 3 меча Smile и к'во ви кажа и трите имат еднакви комбота Smile като на Rebellion Smile и просто няма смисал от тях само да неби да исакт да ми кажат от Capcom, че като ги ъпгрейдна и ще станат по силни от самия Rebellion баси тъпото.
4.Прочутите мечове немогат да се сменят по време на игра тоест неможе да си комбинираш удари с мечове само с огнестрелните оръжия може да комбинираш.
5.Атмосферата е страшно тъпа.
6.Данте каза точно 15 изречения в ДМЦ 2 и постояно си подмята неква си стотинка :Д не в неговия стил.
М това е Smile е има някой реботи които ми харесаха например...
1.Кефи ме как му тракат обуфките като ходи мно е яко и как му се вей шлифера докато тича и косата.
2.Някой движеняи са доста яки особено с пиштаците некви зарибявашти са
Само това.Абе едиственото нещо което са запазили от ДМЦ 2 може би е само меча Rebellion понеже преди четох някаде, че Данте в ДМЦ 2 за пръв път се играе с него в ДМЦ 1 май го няма този меч.И се пак заслужава си да я изиграеш се пак е ДМЦ thereaper

Да, в DMC1 няма мечът Rebellion, в началото се започва с Force Edge.На мен от ДМЦ2 ми хареса почти само играта с Лусия.
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedСря 27 Авг 2008, 22:46

мен пак мн ме изкефиха пищаците на Dante бяха много луди , та ако се направиш на DT и босовече са мн лесни (:
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedСря 27 Авг 2008, 23:50

Ashlee написа:
мен пак мн ме изкефиха пищаците на Dante бяха много луди , та ако се направиш на DT и босовече са мн лесни (:

Те не са ли така и на DMC 4 ?
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedЧет 28 Авг 2008, 00:11

wolf246 написа:
Ashlee написа:
мен пак мн ме изкефиха пищаците на Dante бяха много луди , та ако се направиш на DT и босовече са мн лесни (:

Те не са ли така и на DMC 4 ?

Еми на DMC4 са си същите обаче са малко слабички (както и в 1 и в 3) , но все пак 2ра е след всички за това е сигурно , дори ако си забелязал като се направиш на демон пищаците стават нещо като афтомати (: и също така разбрах че DMC2 е по напред от тях щото DT-то на Dante е същото както в 4-та част обаче има крила Smile
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedЧет 28 Авг 2008, 14:24

Ashlee написа:
wolf246 написа:
Ashlee написа:
мен пак мн ме изкефиха пищаците на Dante бяха много луди , та ако се направиш на DT и босовече са мн лесни (:

Те не са ли така и на DMC 4 ?

Еми на DMC4 са си същите обаче са малко слабички (както и в 1 и в 3) , но все пак 2ра е след всички за това е сигурно , дори ако си забелязал като се направиш на демон пищаците стават нещо като афтомати (: и също така разбрах че DMC2 е по напред от тях щото DT-то на Dante е същото както в 4-та част обаче има крила Smile

Да забелязах Very Happy
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedСъб 30 Авг 2008, 11:21

wolf246 написа:
Ashlee написа:
wolf246 написа:
Ashlee написа:
мен пак мн ме изкефиха пищаците на Dante бяха много луди , та ако се направиш на DT и босовече са мн лесни (:

Те не са ли така и на DMC 4 ?

Еми на DMC4 са си същите обаче са малко слабички (както и в 1 и в 3) , но все пак 2ра е след всички за това е сигурно , дори ако си забелязал като се направиш на демон пищаците стават нещо като афтомати (: и също така разбрах че DMC2 е по напред от тях щото DT-то на Dante е същото както в 4-та част обаче има крила Smile

Да забелязах Very Happy
Демони с крила ме радват повече Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedВто 02 Сеп 2008, 11:09

Че кой не ги радват Razz дано и в 5та да е Razz мен най-мн ме кефи Ryuk като демон с крила Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedЧет 04 Сеп 2008, 10:49

Ще ми се в бъдещата DMC5 да направят DT-то на Данте като във двойката, гледал съм картинки и е доста по-добро от тези в тройката.Може и да добавят Desperate Devil Trigger a.k.a. онази форма в която си безсмъртен и сееш смърт.
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedЧет 04 Сеп 2008, 11:16

Jolan написа:
Ще ми се в бъдещата DMC5 да направят DT-то на Данте като във двойката, гледал съм картинки и е доста по-добро от тези в тройката.Може и да добавят Desperate Devil Trigger a.k.a. онази форма в която си безсмъртен и сееш смърт.

Ами ако като хронология на историята я направят след 4-та ще е същия , както казах по горе от 2ра DT-то и от 4-та DT-то нямат кой знае ква разлкиа , само дето при 2-ката има крила (:
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedСъб 13 Сеп 2008, 22:48

Ashlee написа:
Jolan написа:
Ще ми се в бъдещата DMC5 да направят DT-то на Данте като във двойката, гледал съм картинки и е доста по-добро от тези в тройката.Може и да добавят Desperate Devil Trigger a.k.a. онази форма в която си безсмъртен и сееш смърт.

Ами ако като хронология на историята я направят след 4-та ще е същия , както казах по горе от 2ра DT-то и от 4-та DT-то нямат кой знае ква разлкиа , само дето при 2-ката има крила (:

Може пък от петицата да развива скила за картечниците Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedСъб 13 Сеп 2008, 23:15

ILIANZO написа:
Ashlee написа:
Jolan написа:
Ще ми се в бъдещата DMC5 да направят DT-то на Данте като във двойката, гледал съм картинки и е доста по-добро от тези в тройката.Може и да добавят Desperate Devil Trigger a.k.a. онази форма в която си безсмъртен и сееш смърт.

Ами ако като хронология на историята я направят след 4-та ще е същия , както казах по горе от 2ра DT-то и от 4-та DT-то нямат кой знае ква разлкиа , само дето при 2-ката има крила (:

Може пък от петицата да развива скила за картечниците Twisted Evil

Не мисля , смисъл и 2та заедно ще го пуснат , то в 4-та е доста развит все пак , взима да стреля по бързо (:
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedНед 14 Сеп 2008, 09:41

Ashlee написа:
ILIANZO написа:
Ashlee написа:
Jolan написа:
Ще ми се в бъдещата DMC5 да направят DT-то на Данте като във двойката, гледал съм картинки и е доста по-добро от тези в тройката.Може и да добавят Desperate Devil Trigger a.k.a. онази форма в която си безсмъртен и сееш смърт.

Ами ако като хронология на историята я направят след 4-та ще е същия , както казах по горе от 2ра DT-то и от 4-та DT-то нямат кой знае ква разлкиа , само дето при 2-ката има крила (:

Може пък от петицата да развива скила за картечниците Twisted Evil

Не мисля , смисъл и 2та заедно ще го пуснат , то в 4-та е доста развит все пак , взима да стреля по бързо (:
Всъщност в 4ката Ebony & Ivory стрелят най-бавно, в 3ката поне ставаха за "жонглиране" на враговете.
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedНед 14 Сеп 2008, 10:30

Jolan написа:
Ashlee написа:
ILIANZO написа:
Ashlee написа:
Jolan написа:
Ще ми се в бъдещата DMC5 да направят DT-то на Данте като във двойката, гледал съм картинки и е доста по-добро от тези в тройката.Може и да добавят Desperate Devil Trigger a.k.a. онази форма в която си безсмъртен и сееш смърт.

Ами ако като хронология на историята я направят след 4-та ще е същия , както казах по горе от 2ра DT-то и от 4-та DT-то нямат кой знае ква разлкиа , само дето при 2-ката има крила (:

Може пък от петицата да развива скила за картечниците Twisted Evil

Не мисля , смисъл и 2та заедно ще го пуснат , то в 4-та е доста развит все пак , взима да стреля по бързо (:
Всъщност в 4ката Ebony & Ivory стрелят най-бавно, в 3ката поне ставаха за "жонглиране" на враговете.

И в 4-та стават , и ако задържиш стрелянето ще видиш че на Dante ръцете стават червени (при automatic афтоматично става) и после като стреляш супер бързо го прави + когато си на Gunslinger като стреляш само в едно посока и с 2та патклака след продължение на 2-3 секунди размятка ги леко (върти ги) и после пак супер бързо стреля
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedНед 14 Сеп 2008, 12:14

Ashlee написа:
Jolan написа:
Ashlee написа:
ILIANZO написа:
Ashlee написа:
Jolan написа:
Ще ми се в бъдещата DMC5 да направят DT-то на Данте като във двойката, гледал съм картинки и е доста по-добро от тези в тройката.Може и да добавят Desperate Devil Trigger a.k.a. онази форма в която си безсмъртен и сееш смърт.

Ами ако като хронология на историята я направят след 4-та ще е същия , както казах по горе от 2ра DT-то и от 4-та DT-то нямат кой знае ква разлкиа , само дето при 2-ката има крила (:

Може пък от петицата да развива скила за картечниците Twisted Evil

Не мисля , смисъл и 2та заедно ще го пуснат , то в 4-та е доста развит все пак , взима да стреля по бързо (:
Всъщност в 4ката Ebony & Ivory стрелят най-бавно, в 3ката поне ставаха за "жонглиране" на враговете.

И в 4-та стават , и ако задържиш стрелянето ще видиш че на Dante ръцете стават червени (при automatic афтоматично става) и после като стреляш супер бързо го прави + когато си на Gunslinger като стреляш само в едно посока и с 2та патклака след продължение на 2-3 секунди размятка ги леко (върти ги) и после пак супер бързо стреля

Да и аз съм останал с впечатлението,че в четворката стреля по-бързо.
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedНед 14 Сеп 2008, 15:28

Ем аз кво казах Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedНед 14 Сеп 2008, 17:10

Ashlee написа:
Ем аз кво казах Evil or Very Mad

Именно де,аз говоря на Jolan.
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
dante extreme
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 5
Точки "Писател" : 5623
Registration date : 03.05.2009

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedНед 03 Май 2009, 13:09

имали от къде да я дръпна имам пс2
Върнете се в началото Go down
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedНед 03 Май 2009, 13:40

dante extreme написа:
имали от къде да я дръпна имам пс2
...Замунда и останалите сайтове? Откъде си дърпаш игрите иначе?
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
dante extreme
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 5
Точки "Писател" : 5623
Registration date : 03.05.2009

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedСря 06 Май 2009, 08:03

намерих я в арена иначе от замунда дърпак ама я няма там някой може ли да каже как да я запишя че изхабих 2 диска и не става дося ся имам 10 игри записани
Върнете се в началото Go down
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_minipostedПет 25 Сеп 2009, 21:38

Чух че била голям провал... издирва се емулатор, който да я подкара...
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
Sponsored content





Devil May Cry 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Devil May Cry 2   Devil May Cry 2 Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Devil May Cry 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Devil May Cry 3 Sound DVD Book Raising the Devil
» Devil May Cry 4 Devil's Material Collection
» Devil May Cry 4 - OST
» Devil may cry 4
» devil may cry

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: Devil May Cry :: Devil May Cry 2-
Идете на: