Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Из мрачните коридори на замъка

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
D
The Devil Among The Humans
D


Брой мнения : 126
Точки "Писател" : 6078
Registration date : 01.02.2008

Character sheet
Name (Име): Геройчо ДМЦРПов
Level (Ниво): 1

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedПон 03 Мар 2008, 20:01

Коридорите из замъка на демоните бяха покрити от горе до долу с паяжини,свещи осветяваха оскъдно някой част от стените.На пода се намираше една много дълга черна пътека чийто край буквално не се виждаше.Много демони минаваха през коридорите през ноща...
Върнете се в началото Go down
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6320
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedСъб 08 Мар 2008, 19:27

трак...трак...трак...
Нечии стъпки отекваха ис пустия южен коридор на замака.Този коридор винаги бе избягван от демоните поръди слънчевата светлина навлизаща през каменната арка.
В тъмнината се очерта силует,движещ се бавно,спокойно и хладнокръвно.
Секунда по късно тъмнокос младеж излезе от марака и се облегна на каменният перваз на прозореца,който нямаше нито стъкло нито решетка.
Гъстата му черна коста оформена в странна прическа се развя от студения бриз навлизащ свободно през празното пространство.
Косата му бе със средна дължина.Скасена отзад и отгоре и вдигната на стилни малки бодлички.От двете страни на скулите му се спускаха дълги бакенбарди достигащи чак до долната му челюст и излизащи малко от контура и.
Тънка алена връв бе завързана в долният край на левият му бакенбард и грациозно се развяваше по ритама на вятара.
Бе облечен в дълго,черно разгърнато кимоно без ръкави.Отдолу носеше тънка черна фланелака и тъмен панталон.Краката му бяха обути в бели кецове които ряско контрастираха на тъмното му облекло и коса.
Две тъмно кафеви очи надничаха испод свъсените му вежди.
Риоджи Сайури отправи поглед към далечните висини и леко си замърмори под носа.
-Какво ли е намислил този Assassin.........пак ще си испрося наказание от шефовете.Боже човек тия наистина са си болка в задника.
След това извърна очи от гледката и се облегна на стената до прозореца.
-Нека видим какво е приготвил този потаен малак демон.-каза той и затвори очите си,сякаш събираше мислите си,които точно в момента бяха "пера във вихрушка".....
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6076
Registration date : 06.02.2008

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedСъб 08 Мар 2008, 23:46

Assassin престигна до Южният коридор кадето беше мястото на срещата.И видя Риоджи да го чака-Съдейки по стойката която е заел чака ме от доста време.
Аssassin преклекна и отскочи остро на пред та се презими точно пред Риоджи.Погледнал го в очите и му казал.-Виш няма да увъртвам! Очаквам да погледнеш на сериозно над вапроса ми който ще ти задам.
И така вапроса е следният интересуваме дали искаш да създадем съюз и да ударим хората заедно след извесно време понеже в момента сме твърде слаби за сериозна схватка с тях.Виж питам теб понеже знам, че си падаш по битките и зрелищните спектакли.Та така зделка или не ?
Върнете се в началото Go down
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6320
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedНед 09 Мар 2008, 14:46

-Хммм,значи искаш да атакуваме хората така ли?-каза Риоджи и закрачи напред назад изглежда размишлявайки над предложението.
-Знаеш че обичам битки,но истински битки не кланета над неподозиращи хора.Искам да съм сигорен че в тази битка ще има достойни опоненти или офертата ти отпада хлапе...........за мен няма значение хора или демони просто трябва да са силни.Но защо да го правя - каза той - каква е ползата,не виждам никаква изгода или кауза за която да се застъпя.
Риоджи пак облегна плещи на стената.
-Заинтригувай ме Assassin!-каза той и зачака отговора на срещустоящия.
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6076
Registration date : 06.02.2008

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedНед 09 Мар 2008, 15:54

Добре!-Слушай фактически ние сме така да се каже "заключени" в ада представи си как ходиш по всяко време до човешки свят без да се налага секи път като отидеш да водиш бесмислени боеве със стражите и елитните им бойци, представи си ще е само наж. Пък и фактически ще стане нашето царство.Помисли ние няма да ги убиваме до крак просто ще атакуваме водачът им, силните им бойци.И ще поробим селяните. Какво ще кажеш ? пък и аз имма и лични причини да ги унищожа.
Е какъв ще е отговорът ти?...Риоджи Сайури

Из мрачните коридори на замъка 847138_orig
Върнете се в началото Go down
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6320
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedНед 09 Мар 2008, 23:18

-Поробване....Царуване...-започна Риоджи,извади малка лула и я запали.
Из мрачните коридори на замъка SamuraiDeeperKyo-това ми прилича на идеала който следват нашите подземни "висши демони" Assassin,покажи ми къде е купонат и аз ще тръгна с теб.Така че приемам предложението ти,но ще се бия на твоя страна само до тогава докато имаме един и същ интерес,а след това се отправям по своят път.
Риоджи обърна гръб на Assassin и се отправи надолу по коридора.
-Готви се защото малкият ни кръстоносен поход ксоро ще започне...
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6289
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 00:11

Грейв се скиташе из мрачните коридори на замъка с надеждата,че ще открие някого.Въпреки че често се разхождаше из замъка,все се намираше някой коридор,към който до сега не се е отправял:
-*Ех някога царувах,управлявах цяла армия,имах си слуги.....а сега скитам наляво,надясно безцелно,с надеждата да попадна на някой.Срещам само някакви забързани демони,който отиват на някъде и утре се разнася новина за тяхната им плячка или как са били убити от някой известен ловец на демони.Аз самия бих излязъл в света на хората,но силата ми е спаднала и сам едва ли ще постигна много*
Продължи да ходи напред.Тъмно беше и словещо тихо,сякаш мястото е било изоставено от дълго време.Това измерение се различаваше доста от света на Грейв.Но ако всички демонични светове бяха едни и същи,какво ще му е интересното на живота.
След още дълго време лутане демона реши да поседне малко и да си почине...
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6972
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 19:18

Сизмо се разхождаше из замъка като си мислеше за деня в който загуби семейството си.Мислеше си как той би могъл да им помогне и дали сега не е единствения жив от рода си.Чу че някой крачи в съседния коридор, позамисли се дали да не попита кой е там, но си замълча.Продължи да ходи из мрачните коридори на замъка, след няколко минути ходене той видя Грейв и поседна при него.
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6289
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 20:31

-Ти пък кой си?-попита Грейв леко учудено,защото непознатия просто седна до него без дори да каже нещо.-Не ми казвай,че и ти просто се луташ безцелно наляво надясно из тези смотани коридори.
Демона зачака отговора на събеседника си,като беше готов всеки момент да извади оръжието си,за да се защити,защото не знаеше какво да очаква от него.
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6972
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 20:47

Той му отговори.След това разказа историята си в детайли на непознатия.По късно и Грейв разказа за всички трудности и успехи които е имал.Така те малко по малко се сприятелиха.
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6289
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 20:56

-Интересна история имаш-рече Грейв.*Най-накрая няма да съм сам и няма да се чудя какво да правя.Хмм-помисли си демона.
След което каза:
-Какво ще кажеш да се махнем от тук и да се позабавляваме малко в света на хората.Като се замисля аз не съм ходил там от доста време,само съм се занимавал с моя замък и войната.Чудя се какъв ли е човешкия свят в това измерение.Съгласен ли си?
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6972
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 21:03

-Защо не-помисли си Сизмо,който също не беше ходил в човешкия свят от дълго време.Двамата станаха и се запътиха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Из мрачните коридори на замъка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из мрачните коридори на замъка   Из мрачните коридори на замъка Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Из мрачните коридори на замъка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: RP ZonE :: Demon World-
Идете на: