Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Първо БГ Ревю

Go down 
+9
Dante's littel bro
Me4o PuH(OpasNia)
Deadpool
Devil Scream
Dante's Awaiking
Neradas
tonito9009
Burning_sindrom
D
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
D
The Devil Among The Humans
D


Брой мнения : 126
Точки "Писател" : 6077
Registration date : 01.02.2008

Character sheet
Name (Име): Геройчо ДМЦРПов
Level (Ниво): 1

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedСря 05 Мар 2008, 16:00

Това е първото ревю направено от Българи.А именно ревюто на хората от PC mania.Общо взето не пише нищо по конкретно от това което знае всеки по-задълбочен фен на ДМК поредицата.Ревюто разказва за историята на първите 3 части и по голямата половина обхваща 4тата.Общо взето съм разочарован,но не и изненадан от оскъдната информация Sad

Също тъка съм лично обиден от ето тази реплика на журналиста написал тази статия:
Цитат :
Освен ако не сте представител на онази(меко казано)странна прислойка на нашето общество,наречена "твърд манга/аниме електорат".

Devil May Cry 4

Сякаш найстина беше вчера,когато Шанджи Миками,един от ветераните на поредицата Resident Evil,се появи с тъмни очила на
предхождащата Е3 пресконференция на Sony,зада обясни,че измислянето на главният герой в Devil May Cry всъщност е
било доста лесно.Просто махнахме всичко кото не беше"cool",каза той тогава.Годината беше 2001-ва,а Данте найстина
се оказа нещо като наръчникза това как се прави "cool"("печен","жесток"-наречете го както си изкате)герой за видео игра.
Оръжията на Данте също бяха "cool"-двата автоматични пистолета,кръстени Ebony("абанос")
и Ivory("слонова кост"),и гигантският меч Rebellion.И "декорите" на Devil May Cry бяха "cool".Ей-богу,дори чудовищата
в тази игра бяха "cool"!Колко точно "cool"?Ами толкова,че да накарат настоящия претендент за титлата,Крейтос (онзи,дето,нали се сещате,стана малко нещо Бог на войната),да изглежда елегантен като Митьо Крика в махмурлийския си ден.не че изкам да кажа нещо лошо за създателите на God od War,просто времената бяха други преди шест години/Духът на игирите от онова време беше различен.Днес те все повече запрличват на редова холивудска суперпродукция-съвършена до най- дребния детайл,но направена без истинска страст,просто с хладен и безупречен профисионализъм.С първия Devil May Cry сякаш си отиде романтиката в това да си създател на игир.Преди ставаше въпрос за призвание,сега-за скъпо платена професия.
Появата
на Devil May Cry на хоризонта беше истинско откровение за онзи отмиращ днес,но все още доста разпространен тогава вид-"всеотдайният геймър".Никой до момента не беше успявал да пренесе така пълноценно духа на класическите аркадни екшъни в света на трите измерения.Данте се движеше(подскачаше,летеше,премяташе се)с лекотата Супер Марио и сееше смър с ефективността на прословутото "BFG"("Big Fucking Gun",в слуяай че сте забравили).Всичко това с мечтаните от всички,железно 60 кадъра в секунда!
Във визулано отношение Devil May Cry беше нещо невиждано и нечувано.Все още си спомням как разгорещено спорехме дали"декорите"също се рендват в релано време или са "фототапет" в духа на Resident Evil или пък Myst,ако щете.Просто всичко по тях беше така невероятно детайлно,че направо не беше за вярване,че има машина,която може да търкаля подобна графика,без дори да забие нито веднъж.
Визуалният стил на DMC също беше без прецедент през далчената 2001-ва.В стилово отношение това си беше нещо като щастливият сън на заклет японски хеви метъл.Манга-готика до тавана!Така е като цяло с"графиката" на Capcom,между другото,или си умираш по нея,или просто неможеш да я понасяш.Накратко: първият Devil May Cry си извоюва култов статус броен след появата си на бял свят.
Бог знае защо,второто издание не беше поверено отново на Миками.Новият продуцент се опита да надмине своя предшественик по всеки възможен парагаф,но всъщност се оказа,че...просто не е схванал идеята!Основна грешка,друже-никога не опитвай да промениш една доказано гениална концепция.Ако си толкова печен,просто измисли нова.Имаме нов играем персонаж-по ското невзрачната Лучия.Нови оръжия-твърде много на брой,твърде скучни на вид и употреба.Нова история-една от най-абсурдните и непоследователни,създавани някога за нуждите на видеоигра.Понякога се чудя"наследникът" ма Миками,както и там да му беше името,въобще беше ли играл Devil May Cry?!
Издание номер 3 е тотално завръщане към корените!Това първо.И второ-има страхотни нововъведения!Най-вече четирите различни стила на игра-Trickster,Royal Guard,Sword Master и Gun Slinger.
Играещия трябва да избете един от тях в началото на всяка"мисия",и макар всеки да даваше сходни шансове за успех,усещането беше коренно различно.Естествено-тонове нови комо техники и чудовища,върху които човек да ги изпробва.И сякаш всичко това не беше достатъчно,та Capcom добавиха към купона и прословутия DMC 3:Special Edition,предлагащ допълнителни екстри плюс сериозни подобрения в баланса на геймплея.
Да се каже,че четвъртото издание на Devil May Cry беше неизбежно,би било силно преувеличение.По това време звездата на Capcom се наричаше Лион с. Кенеди,главното действащо лице в-точно тъка-Resident Evil 4.Доста време нищо не се чуваше за планове DMC поредицата да бъде съживена,но нима хората едва ли не изобрели продължението(да става въпрос именно за Capcom)можеха да се устоят на подобно изкушение?!
И ето го добрият стар Данте,възкръснал за пореден пъ.Или чакайте...ама това не е Данте!Името му е Неро(или Нерон,ако предпочитате).Ама каква прилика,а?!Всъщност новият главен герой е нещо като десетина години
по-млада версия на Данте
Направо му е "одрал кожата".Оказва се,че Неро е един от рицарите на специален орден,който служи на култа към демона Спарда(спасител на човечеството и баща на Данте,който неизвестно защо,наритва(по един особено болезнен начин)задниците на една малка армия от събратята на Неро.Неро също опитва да се включи в битката,но просто си изпросва пердаха,макар че все пак успява да се измъкне невредим.
Ествествено,мисълта,че Данте трябва да си получи заслуженото,се загнездва в съзнанието на героя и той тръгва на път,твърдо решен да измъкне сина на Спарта от мишата дупка,в която се е заврял.Оттук нататък до самия край на играта ви предстоят куп любопитни и неочаквани обрати в историята,както и приличен набор от запомнящи се персонажи.Въобще фабулата този път категорично може да мина за една от най-приятните изненади в новото издание на DMC.Това,ако успеете да се абстрахирате от,м-м,некоа го наречем "странния" диалог.Мога да разбера и дори да оценя опита на авторите за самоирония,но лафовете в духа на ранните кинокласики на Швареценегер ми дойдоха малко в повече.По някаква странна и необяснима причина японските геймдивелапъри хранят най-топли чувства към някой от най-комичните(в опита да вземат на сериозно)екшъни от 80-те.Нека ви припомня например,че солид Снейк Плискин(не,такъв найстина има,и-да,името му найстина се произнася точно така)от "Бягство от Ню Йорк".
Така де,просто не се заслушвайте твърде много в диалога на DMC 4и всичко ще е ОК.Освен ако не сте представител на онази(меко казано)странна прислойка на нашето общество,наречена "твърд манга/аниме електорат".Тогава въпросните реплики не само няма да ви издразнят,но и(вероятно)дори ще ви трогнат до сълзи.Добре,но как точно да приемем смяната в"каста" на новата игра?
Сигурен съм,че заклетите почитатели на пореицата(които все още не са могли да опитат Devil May Cry 4)са сериозно притеснени от факта,че този път не Данте е жентър на събитията.
Спокойно!В случая определно не става въпрос за нова проява на"синдрома Рейвън"(нали се сещате-лигльото,който нагло иззе функциите на Снейк в Metal Gear Solid 2)Всъщност приликата между Неро и Данте е далеч по-дълбока от простото сходство в прическите и цвета на косата.Буквално след броени минути игрално време почти бях забравил,че всъщност управлявам не любимият си антигерой,а новобранеца,тръгнал с ясната цел да го срита там,където боли най-много.Разликата която ще усетите почти на мига,е в
арсенала на героя
Върнете се в началото Go down
Burning_sindrom
Deadly!
Deadly!
Burning_sindrom


Брой мнения : 23
Точки "Писател" : 6056
Registration date : 20.02.2008

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedСря 12 Мар 2008, 17:09

Мн оскъдна наистина :/ и на моменти даже гешна... Някой койо спасява света трудно може да бъде наречен антигерой ^^ той дето я е писал тая статия нещо го е заебало гаджето или го е блъсднала кола ич не е бил на кеф Very Happy
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedСря 12 Мар 2008, 17:15

И на мен неми хареса грам даже за това не си и купувам PCmania незнам аз само не заспах докат го четох.
Върнете се в началото Go down
Neradas
Carnage!
Carnage!
Neradas


Брой мнения : 118
Age : 33
Location : Wherever I May Roam...
Точки "Писател" : 6070
Registration date : 06.02.2008

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedЧет 13 Мар 2008, 09:30

Хора, аз дори не си играх да го чета. Защо? Защото PC Mania винаги пишат някакви тъпи статий. Честно казано те са "маняци" Wink
Върнете се в началото Go down
Dante's Awaiking
Carnage!
Carnage!
Dante's Awaiking


Брой мнения : 125
Age : 32
Location : Sofia
Точки "Писател" : 6065
Registration date : 11.02.2008

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedЧет 27 Мар 2008, 14:44

Neradas написа:
Хора, аз дори не си играх да го чета. Защо? Защото PC Mania винаги пишат някакви тъпи статий. Честно казано те са "маняци" Wink

и аз съм съгласен по едно време си го взимах ПС МАНИЯ ама после спрях щот освен бонус дисковете друго не беше интересно
Върнете се в началото Go down
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedЧет 27 Мар 2008, 14:46

Dante's Awaiking написа:
Neradas написа:
Хора, аз дори не си играх да го чета. Защо? Защото PC Mania винаги пишат някакви тъпи статий. Честно казано те са "маняци" Wink

и аз съм съгласен по едно време си го взимах ПС МАНИЯ ама после спрях щот освен бонус дисковете друго не беше интересно


Даже и в дисковете няма нищо интересно. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Deadpool
Deadly!
Deadly!
Deadpool


Брой мнения : 34
Точки "Писател" : 6003
Registration date : 13.04.2008

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedНед 13 Апр 2008, 21:36

Ъъъ това ревю ли е или жалък опит за някакво превю, базирано на изгледани видео материали? Shocked

Цитат :
Освен ако не сте представител на онази(меко казано)странна прислойка на нашето общество,наречена "твърд манга/аниме електорат".

това пък е върха - ЛеймоМания определено ще им подхожда като име lol!
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedНед 13 Апр 2008, 22:39

Да ве аз уш специално заради ДМЦ 4 си зех списанието се пак Неро беше на корицата но се разочаровах яко кат прочетох а относно името WCmania е най добре
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Deadly!
Deadly!
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 65
Точки "Писател" : 6069
Registration date : 07.02.2008

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedПон 14 Апр 2008, 21:26

Цитат :
WCmania
тотално подкрепям,а ако даже повече ти се е додрайфало можеш да го използваш за други цели хартията поне не е лоша Laughing
Върнете се в началото Go down
Dante's littel bro
Deadly!
Deadly!
Dante's littel bro


Брой мнения : 40
Age : 33
Location : The Shop
Точки "Писател" : 5976
Registration date : 20.05.2008

Character sheet
Name (Име): Altantis
Level (Ниво): 1

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedВто 22 Юли 2008, 16:28

такааа докато си работих днес почнах да си разъждавам за ДМЦ4 и защо Верджил го няма....и стигнах до следните изводи
1.Върджил е бил там за да отвори отново портите на ада и ето моите доказателства и теории---
1.1Бериал каза You're just like he was! Еи тва "he" ме заинтересува все пак никой преди Неро не беше се бил с Бериал!(възможно да е Върджил)
1.2Yamato как са го взели нали Върджил го притежава а от него много трудно ще са го взели но е възможно
1.3Когато Неро взима Катаната духът много прилича на Върджил
1.4Това е само 1 моя теория... Неро е получил ръката си от Върджил или нещо такова.
Тези няколко теории ме накараха и да мисля че следващата част на ДМЦ ще се разказва как Върджил се опитва да превземе Фортуна
след като го прочетете моля кажете какво вашето мнение Smile
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedСря 23 Юли 2008, 01:48

Ами мисля, че да за доста работи може би си прав това за Бериал звочи логично найстина за меча също даже е счупен Аркхам се опитва да го зглоби там найстина вазможно и Vergil да е човека за когото говори Бериал.
Най ми е интересно как точно са счупили Yamato то баси боя трябва да е било Smile
Върнете се в началото Go down
Dante's littel bro
Deadly!
Deadly!
Dante's littel bro


Брой мнения : 40
Age : 33
Location : The Shop
Точки "Писател" : 5976
Registration date : 20.05.2008

Character sheet
Name (Име): Altantis
Level (Ниво): 1

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedСря 23 Юли 2008, 17:48

боя е бил сиг жесток но тва с yamato нз как е станало наистина
Върнете се в началото Go down
Dante's littel bro
Deadly!
Deadly!
Dante's littel bro


Брой мнения : 40
Age : 33
Location : The Shop
Точки "Писател" : 5976
Registration date : 20.05.2008

Character sheet
Name (Име): Altantis
Level (Ниво): 1

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedЧет 24 Юли 2008, 17:38

Апък ми хрумна и нещо друго .Върджил да е счупил Yamato нарочно (и евентуално да се е вселил в меча/ръката) защото е знаел че няма да успее сам да влезе в Фортуна. Неро да е отроче/ученик/племенник/син или едиси къв на Върджил.Върджил да му е дал ръката с мисълта че само той ще успее да го възтанови и да превземе Фортуна отвътре и да отвори портите на ада обаче Неро нещо да не се е съгласил с това и вс се е прецакало...
тва си е пак мое мнение...
afro
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedПет 25 Юли 2008, 07:46

ами незнам но Неро сякаш непознава нито един от синовете на Спарда за тов амисля, че не син на никого или па да е син но да са го изоставили нз но и на мен ми е страшно интересно какво става с Vergil
Върнете се в началото Go down
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedСъб 26 Юли 2008, 12:58

tonito9009 написа:
ами незнам но Неро сякаш непознава нито един от синовете на Спарда за тов амисля, че не син на никого или па да е син но да са го изоставили нз но и на мен ми е страшно интересно какво става с Vergil

Някаде в историята май прочетох че Неро с изоставен от родителите си като бебе.
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedНед 27 Юли 2008, 09:48

Да де то и аз така съм чувал, че бил изоставен но повреме на играта сякаш пропуснаха да го спеменат нз абе за Неро много малко се разбра сигорно ДМЦ 5 ще се върне назад преди раждането на Неро или тъкмо на раждането ли нз
Върнете се в началото Go down
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedНед 27 Юли 2008, 17:31

tonito9009 написа:
Да де то и аз така съм чувал, че бил изоставен но повреме на играта сякаш пропуснаха да го спеменат нз абе за Неро много малко се разбра сигорно ДМЦ 5 ще се върне назад преди раждането на Неро или тъкмо на раждането ли нз

Вазможно е... но не ми се вярва.
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 21:31

wolf246 написа:
tonito9009 написа:
Да де то и аз така съм чувал, че бил изоставен но повреме на играта сякаш пропуснаха да го спеменат нз абе за Неро много малко се разбра сигорно ДМЦ 5 ще се върне назад преди раждането на Неро или тъкмо на раждането ли нз

Вазможно е... но не ми се вярва.
И мен ме съмнява,въпреки че все още не мога да разбера как Неро е получил силата на Sparda.
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 21:34

ILIANZO написа:
wolf246 написа:
tonito9009 написа:
Да де то и аз така съм чувал, че бил изоставен но повреме на играта сякаш пропуснаха да го спеменат нз абе за Неро много малко се разбра сигорно ДМЦ 5 ще се върне назад преди раждането на Неро или тъкмо на раждането ли нз

Вазможно е... но не ми се вярва.
И мен ме съмнява,въпреки че все още не мога да разбера как Неро е получил силата на Sparda.

Аз го бях написал някъде , ама не ми се търси къде и ще го напиша още веднъж , та Nero е експеримент на Agnus ( професора ) , играел си с момчето и с кръвта на SPARDA , и така се е получил Devil Bringer-a , но професора незнаел за това защото Nero е криел , чак към 5-та мисия ли кога беше тогава разбира , но още един Easter Egg има тука , Agnus откъде сбарал кръвта на SPARDA silent
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 21:40

Ashlee написа:
ILIANZO написа:
wolf246 написа:
tonito9009 написа:
Да де то и аз така съм чувал, че бил изоставен но повреме на играта сякаш пропуснаха да го спеменат нз абе за Неро много малко се разбра сигорно ДМЦ 5 ще се върне назад преди раждането на Неро или тъкмо на раждането ли нз

Вазможно е... но не ми се вярва.
И мен ме съмнява,въпреки че все още не мога да разбера как Неро е получил силата на Sparda.

Аз го бях написал някъде , ама не ми се търси къде и ще го напиша още веднъж , та Nero е експеримент на Agnus ( професора ) , играел си с момчето и с кръвта на SPARDA , и така се е получил Devil Bringer-a , но професора незнаел за това защото Nero е криел , чак към 5-та мисия ли кога беше тогава разбира , но още един Easter Egg има тука , Agnus откъде сбарал кръвта на SPARDA silent
Сигурно от там от където е взел меча на Vergil.Все пак кръвта на Sparda пирува във вените на Dante и брат му.Започва да се свързва.
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 21:46

ILIANZO написа:
Ashlee написа:
ILIANZO написа:
wolf246 написа:
tonito9009 написа:
Да де то и аз така съм чувал, че бил изоставен но повреме на играта сякаш пропуснаха да го спеменат нз абе за Неро много малко се разбра сигорно ДМЦ 5 ще се върне назад преди раждането на Неро или тъкмо на раждането ли нз

Вазможно е... но не ми се вярва.
И мен ме съмнява,въпреки че все още не мога да разбера как Неро е получил силата на Sparda.

Аз го бях написал някъде , ама не ми се търси къде и ще го напиша още веднъж , та Nero е експеримент на Agnus ( професора ) , играел си с момчето и с кръвта на SPARDA , и така се е получил Devil Bringer-a , но професора незнаел за това защото Nero е криел , чак към 5-та мисия ли кога беше тогава разбира , но още един Easter Egg има тука , Agnus откъде сбарал кръвта на SPARDA silent
Сигурно от там от където е взел меча на Vergil.Все пак кръвта на Sparda пирува във вените на Dante и брат му.Започва да се свързва.

Ами да , мисля че в 5-та доста неща ще са разяснят и да не е последна естесвено (:
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 21:49

Малко игри стигат до много високи части,въпреки че играта е много добра и популярна,и ако изкарват много пари биха направили и още една или две части.Ама ние къде отидохме.Нека излезе 5 па после ще видим за остатъка Smile
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 21:51

ILIANZO написа:
Малко игри стигат до много високи части,въпреки че играта е много добра и популярна,и ако изкарват много пари биха направили и още една или две части.Ама ние къде отидохме.Нека излезе 5 па после ще видим за остатъка Smile

Давам ти пример - Final Fantasy Sleep
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedСъб 13 Сеп 2008, 19:34

Дойде ми една много добра идея какво може да стане в DMC5 ,знае се че Vergil има нещо общо с Nero и неро притежава Yamato.Според мен в DMC5 Vergil ще надделее над Неро и ще го оправлява напълно, опитваики се пак да отвори портите на ада.И разбирасе след това Данте ще се намеси и ще го спре (както винаги).


Последната промяна е направена от wolf246 на Съб 13 Сеп 2008, 21:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_minipostedСъб 13 Сеп 2008, 19:46

wolf246 написа:
Дойде ми една много добра идея какво може да стане в DMC5 ,знае се че Virgil има нещо общо с Nero и неро притежава Yamato.Според мен в DMC5 Virgil ще надделее над Неро и ще го оправлява напълно, опитваики се пак да отвори портите на ада.И разбирасе след това Данте ще се намеси и ще го спре (както винаги).

мисля че се казва Vergil не Virgil Very Happy все тая , този път няма да се съглася с теб , не ми се вярва че ще стане нещо подобно , но една част дето си писал е доста възможно - "да отвори портите на ада.И разбирасе след това Данте ще се намеси и ще го спре"
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Първо БГ Ревю Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първо БГ Ревю   Първо БГ Ревю Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Първо БГ Ревю
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: Devil May Cry :: Devil May Cry 4-
Идете на: