Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?

Go down 
+20
A3OTA
eroval
mukifilio
Dark_Slayer_Niki
Warlock
Hellsing
Dantez
Dante
dmcpid
Dante's littel bro
Jolan
dark_dante
Ash™
Me4o PuH(OpasNia)
Devil Scream
Neradas
Dante™
ILIANZO
tonito9009
FreeSpeeder
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedСря 11 Мар 2009, 22:58

Ash™ написа:
dante_bg_niki_94 написа:
dark_dante написа:
dante_bg_niki_94 написа:
всички зн кой ше победи ..... данте Rolling Eyes
Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 5c1c35d81341d6ba
е то заради хепи енда иначе върджил рууууулз
Върджил руууууууууууууулз - за тебе ;]
е да де Razz не бе попринцип си изглежда по добре по стилен е така да кажа
Върнете се в началото Go down
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedСря 11 Мар 2009, 22:59

dante_bg_niki_94 написа:
Ash™ написа:
Върджил руууууууууууууулз - за тебе ;]
е да де Razz
Vurgil rlzzz и за мене ама Dante трепа рибата stretch
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedЧет 12 Мар 2009, 01:37

Данте цепи мрака, това не може да се отрече (Doppelganger битката Very Happy ).Трябва във ДМЦ5 да има кътсцена където лепи плочи по тоалетната на офиса си, но бива прекъснат от демони и бива принуден да изкърти мивката си за да я метне по тях Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6319
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedЧет 12 Мар 2009, 05:00

да си кажа честно - ще ми се да махнат спотлайна от Неро, не заради друго, а щото заради него прекалено се отдалечават от историята на ДМК като цяло - нека си признаем, че Неро е създаден с цел не само да разнообрази геймплея(това е за пред медиите) а с цел иманно да напълни допълнително джобовете на Капком Smile Нека дадат шанс и на Върджил....замислете се кво знаем за него?

Отговора е почти нищо и като цяло доста мистерия тегне около нашия "самурай" като почнем от меча и стигнем до целта му...."I need more Power!" за какво? Кво ше прави с тая допълнителна мощ - не вярвам да отвори АЕЦ и да произвежда електричество...
Кво е правил толкова в ада след ДМК3 и преди ДМК1?

Ето ква според мен ще е най-яката и разкрепостена история която могат да праснат.

Играта да започва както свърши ДМК3 където върджил атакува принца на мрака.
И евентуално геймплея започва буквално от битката....с Върджил сме правим както си знаем от ДМК3 комбота-момбота и кво ли още не.....Но понеже от последния бой с Данте - Върджил е изтощен - бяга от Мъндус, но със стил-примерно лежи на земята малко потрошен - изправя се прибира си меча със стил в калъфа и казва нещо бадасс от сорта на "You Shall Die by my hand...We'll meat again!" и изчезва благодарение на стилът си в оная синя светлинка която оставя след като натиснете бутона "L".И започват вече манджите - светът на демоните и Върджил оставен да броди из него, търсещ нещо да се ъпгрейдне че да начеше Мъндус.И така нови умения и способности.....

в средата на играта втори бой срещу принца и вече Върджил губи,след което се заклева да служи на Мъндус и му връчва катаната си в знак на преклонението си-но в главата му вече се върти план за преврат и двуличничи както правеше с Аркъм.В замяна Мъндус го съединява с Нело Анджело и БУАЛА - Имаме нов герой който хем е Върджил - Хем не е.И почваме с него да се ъпгрейдваме - имаме нов меч и нови спецялности както и свободата Капкомците да му наблъскат квито стилове и допълнителни оръжия искат,без риск да отидат твърде далеч като да кажем ако вземат да съчиняват нова история заради Неро и да го вплитат в и без това оплетената история на Девил Мей Край...

и по едно време в играта ПРАС - Данте, който е като в небрано лозе и незнае къв е тоя рогат демон дето го атакува.....и тука свършва играта точно там където почва 1-цата

Кво ше кажете - добре навързана история без излишни простотии....

ПП-еби му меча изписах света xD
Върнете се в началото Go down
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedЧет 12 Мар 2009, 15:18

Dante™ написа:
да си кажа честно - ще ми се да махнат спотлайна от Неро, не заради друго, а щото заради него прекалено се отдалечават от историята на ДМК като цяло - нека си признаем, че Неро е създаден с цел не само да разнообрази геймплея(това е за пред медиите) а с цел иманно да напълни допълнително джобовете на Капком Smile Нека дадат шанс и на Върджил....замислете се кво знаем за него?

Отговора е почти нищо и като цяло доста мистерия тегне около нашия "самурай" като почнем от меча и стигнем до целта му...."I need more Power!" за какво? Кво ше прави с тая допълнителна мощ - не вярвам да отвори АЕЦ и да произвежда електричество...
Кво е правил толкова в ада след ДМК3 и преди ДМК1?

Ето ква според мен ще е най-яката и разкрепостена история която могат да праснат.

Играта да започва както свърши ДМК3 където върджил атакува принца на мрака.
И евентуално геймплея започва буквално от битката....с Върджил сме правим както си знаем от ДМК3 комбота-момбота и кво ли още не.....Но понеже от последния бой с Данте - Върджил е изтощен - бяга от Мъндус, но със стил-примерно лежи на земята малко потрошен - изправя се прибира си меча със стил в калъфа и казва нещо бадасс от сорта на "You Shall Die by my hand...We'll meat again!" и изчезва благодарение на стилът си в оная синя светлинка която оставя след като натиснете бутона "L".И започват вече манджите - светът на демоните и Върджил оставен да броди из него, търсещ нещо да се ъпгрейдне че да начеше Мъндус.И така нови умения и способности.....

в средата на играта втори бой срещу принца и вече Върджил губи,след което се заклева да служи на Мъндус и му връчва катаната си в знак на преклонението си-но в главата му вече се върти план за преврат и двуличничи както правеше с Аркъм.В замяна Мъндус го съединява с Нело Анджело и БУАЛА - Имаме нов герой който хем е Върджил - Хем не е.И почваме с него да се ъпгрейдваме - имаме нов меч и нови спецялности както и свободата Капкомците да му наблъскат квито стилове и допълнителни оръжия искат,без риск да отидат твърде далеч като да кажем ако вземат да съчиняват нова история заради Неро и да го вплитат в и без това оплетената история на Девил Мей Край...

и по едно време в играта ПРАС - Данте, който е като в небрано лозе и незнае къв е тоя рогат демон дето го атакува.....и тука свършва играта точно там където почва 1-цата

Кво ше кажете - добре навързана история без излишни простотии....

ПП-еби му меча изписах света xD
наистина така историята би изглеждала добре но пък така може да бъде и завършена което на мен мн не ми харесва искам оште една част след 5 Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedЧет 12 Мар 2009, 17:09

На мен ми хареса така историята..и най - доброто е че главната част от геймплея ще е в ада, а там има кви ли не босове..така ще е добре (=
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedЧет 12 Мар 2009, 17:16

Ash™ написа:
На мен ми хареса така историята..и най - доброто е че главната част от геймплея ще е в ада, а там има кви ли не босове..така ще е добре (=
то и на мен ми харесва вапроса е че ми се искаше да има оште 1 чаcт scratch иначе е доста добре така историята Wink
Върнете се в началото Go down
Dantez
Brutal!
Brutal!
Dantez


Брой мнения : 181
Age : 32
Location : Beyond the Sea
Точки "Писател" : 5937
Registration date : 14.12.2008

Character sheet
Name (Име): Зийн Финдрокс
Level (Ниво): 1

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 03 Апр 2009, 01:22

Самия StoryLine трябва да започне след 2-ката макар, че искам да видя Върджил по някакъв начин, така и искам играта да върви напред. Според мен за двойката трябва да направят някой ремейк. Laughing

П.П:Дайте по жизнено ве хора, стига с тоя чат.
Върнете се в началото Go down
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 03 Апр 2009, 10:12

Dantez написа:
Самия StoryLine трябва да започне след 2-ката макар, че искам да видя Върджил по някакъв начин, така и искам играта да върви напред. Според мен за двойката трябва да направят някой ремейк. Laughing

П.П:Дайте по жизнено ве хора, стига с тоя чат.
или пък преди единицата с върджил
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 03 Апр 2009, 10:47

Dantez написа:
Самия StoryLine трябва да започне след 2-ката макар, че искам да видя Върджил по някакъв начин, така и искам играта да върви напред. Според мен за двойката трябва да направят някой ремейк. Laughing

П.П:Дайте по жизнено ве хора, стига с тоя чат.

Точно така...след двойката да е и след като Dante е в ада нали по принцип "уж" всеки като умре отива в рая или в ада, значи Върджил и да е мъртъв и да не е ще е там, ще има и разни други босове / предишни някои / и играта ще е много яка ^^
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Dantez
Brutal!
Brutal!
Dantez


Брой мнения : 181
Age : 32
Location : Beyond the Sea
Точки "Писател" : 5937
Registration date : 14.12.2008

Character sheet
Name (Име): Зийн Финдрокс
Level (Ниво): 1

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 03 Апр 2009, 11:27

Имаше едно резюме на един юзър в ДМЦ форумс за свойте възгледи и какво очаква от нея....всъщност то е като негов "СториЛайн" мога да ви постна линка, ако искате интересно е.
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 03 Апр 2009, 11:57

Бива да го направиш като тема, и да го оформиш както трябва (=
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Dantez
Brutal!
Brutal!
Dantez


Брой мнения : 181
Age : 32
Location : Beyond the Sea
Точки "Писател" : 5937
Registration date : 14.12.2008

Character sheet
Name (Име): Зийн Финдрокс
Level (Ниво): 1

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedСъб 04 Апр 2009, 00:03

Ае утре се заемам, че днес стана много късно, а и ме мързи.
Върнете се в началото Go down
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedНед 05 Апр 2009, 12:16

Dantez написа:
Ае утре се заемам, че днес стана много късно, а и ме мързи.
еми сега вече мина един ден може да се позанимаваш че иначе няма какво да се прави
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedНед 05 Апр 2009, 12:20

Dark_Slayer_Niki написа:
Dantez написа:
Ае утре се заемам, че днес стана много късно, а и ме мързи.
еми сега вече мина един ден може да се позанимаваш че иначе няма какво да се прави

Да не се отклоняваме от темата!
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedНед 05 Апр 2009, 12:21

Ash™ написа:
Dark_Slayer_Niki написа:
Dantez написа:
Ае утре се заемам, че днес стана много късно, а и ме мързи.
еми сега вече мина един ден може да се позанимаваш че иначе няма какво да се прави

Да не се отклоняваме от темата!
никой не се отклонява то това си е по темата Wink
Върнете се в началото Go down
mukifilio
Deadly!
Deadly!
mukifilio


Брой мнения : 15
Age : 32
Location : Bulgaria, Plovdiv
Точки "Писател" : 5658
Registration date : 09.04.2009

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 00:12

Еми ще бъде лудо, ако в "Devil May Cry 5 ? Данте и там героят който изберат да бъде с него и да се бият с някакъв ученик на Спарта, който разбира се като се превръща в демона да не е някакъв грозноват или голям, ами нещо като демона на Данте и Върджил. И според мен ще бъде много яко ако част от "Devil May cry 5" бъде в града с високи сгради, мостове както в "Devil May Cry2"

Писането на кирилица е задължително!

Ash™


Готово. Сега ще му оправя постовете.

Dantez
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 13:29

Без флууд повечe.

mukifilio радвам се, че ти се е оправило кирилицата.
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 14:11

mukifilio написа:
Еми ще бъде лудо, ако в "Devil May Cry 5 ? Данте и там героят който изберат да бъде с него и да се бият с някакъв ученик на Спарта, който разбира се като се превръща в демона да не е някакъв грозноват или голям, ами нещо като демона на Данте и Върджил. И според мен ще бъде много яко ако част от "Devil May cry 5" бъде в града с високи сгради, мостове както в "Devil May Cry2"

не ми се вярва историята да е такава все пак от каде ше се вземе тоя ученик на спарда Suspect
Върнете се в началото Go down
mukifilio
Deadly!
Deadly!
mukifilio


Брой мнения : 15
Age : 32
Location : Bulgaria, Plovdiv
Точки "Писател" : 5658
Registration date : 09.04.2009

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 15:15

Цитат :
не ми се вярва историята да е такава все пак от каде ше се вземе тоя ученик на спарда Suspect


Еми пич не си ли гледал анимето във 10 или 11 епизод го има тоя ученик и дори има брат .
Върнете се в началото Go down
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 16:31

mukifilio написа:
Цитат :
не ми се вярва историята да е такава все пак от каде ше се вземе тоя ученик на спарда Suspect


Еми пич не си ли гледал анимето във 10 или 11 епизод го има тоя ученик и дори има брат .

Анимето няма нищо общо с историята на играта.Поне така е според мен Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 16:35

Devil Scream написа:
mukifilio написа:
Цитат :
не ми се вярва историята да е такава все пак от каде ше се вземе тоя ученик на спарда Suspect


Еми пич не си ли гледал анимето във 10 или 11 епизод го има тоя ученик и дори има брат .

Анимето няма нищо общо с историята на играта.Поне така е според мен Rolling Eyes

Има нещо общо,нали са подредени 3,1,аниме,4,2!
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 17:10

ILIANZO написа:
Devil Scream написа:
mukifilio написа:
Цитат :
не ми се вярва историята да е такава все пак от каде ше се вземе тоя ученик на спарда Suspect


Еми пич не си ли гледал анимето във 10 или 11 епизод го има тоя ученик и дори има брат .

Анимето няма нищо общо с историята на играта.Поне така е според мен Rolling Eyes

Има нещо общо,нали са подредени 3,1,аниме,4,2!

Общо взето запознаването на Триш с Лейди е важна част от анимето като история. И май в края на анимето именно отиват за 4ката ;D
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 19:04

Ash™ написа:
ILIANZO написа:
Devil Scream написа:
mukifilio написа:
Цитат :
не ми се вярва историята да е такава все пак от каде ше се вземе тоя ученик на спарда Suspect


Еми пич не си ли гледал анимето във 10 или 11 епизод го има тоя ученик и дори има брат .

Анимето няма нищо общо с историята на играта.Поне така е според мен Rolling Eyes

Има нещо общо,нали са подредени 3,1,аниме,4,2!

Общо взето запознаването на Триш с Лейди е важна част от анимето като история. И май в края на анимето именно отиват за 4ката ;D
едно не е ли след 4 scratch
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_minipostedПет 10 Апр 2009, 19:08

Dark_Slayer_Niki написа:
Ash™ написа:
ILIANZO написа:
Devil Scream написа:
mukifilio написа:
Цитат :
не ми се вярва историята да е такава все пак от каде ше се вземе тоя ученик на спарда Suspect


Еми пич не си ли гледал анимето във 10 или 11 епизод го има тоя ученик и дори има брат .

Анимето няма нищо общо с историята на играта.Поне така е според мен Rolling Eyes

Има нещо общо,нали са подредени 3,1,аниме,4,2!

Общо взето запознаването на Триш с Лейди е важна част от анимето като история. И май в края на анимето именно отиват за 4ката ;D
едно не е ли след 4 scratch

Няма връзка.В едно не познава Trish,а в четири тя вече работи с него.


Последната промяна е направена от ILIANZO на Пет 10 Апр 2009, 19:13; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Sponsored content





Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?   Каква мислите, че ще е историята на DMC 5? - Page 6 Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Каква мислите, че ще е историята на DMC 5?
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: Devil May Cry :: DmC-
Идете на: