Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Данте,Върджил или Неро?

Go down 
+14
Dark_Slayer_Niki
Ash™
Scorpion
Burning_sindrom
DanteMustDie
dsims
SwordsAndPistols!
Dante's Awaiking
ILIANZO
Neradas
FreeSpeeder
tonito9009
Dante™
D
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Кой е най-силен?
1.Данте
Данте,Върджил или Неро? - Page 2 I_vote_lcap58%Данте,Върджил или Неро? - Page 2 I_vote_rcap
 58% [ 22 ]
2.Върджил
Данте,Върджил или Неро? - Page 2 I_vote_lcap24%Данте,Върджил или Неро? - Page 2 I_vote_rcap
 24% [ 9 ]
3.Неро
Данте,Върджил или Неро? - Page 2 I_vote_lcap18%Данте,Върджил или Неро? - Page 2 I_vote_rcap
 18% [ 7 ]
Общо гласове : 38
 

АвторСъобщение
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedСъб 23 Фев 2008, 12:10

Burning_sindrom написа:
tonito9009 написа:
Твърдо за Върджил според мен той още не показал сичката си сила ще го разберете при неговото завръщане (се някога) него го сравнявам точно като Итачи ( от наруто) Smile тих спокоен но с огромна сила за която Данте ще има да мечтай такаче него потценяваите за това, че Данте успя да го срази по някакъв начин.ПОВЯРВАЙ ! Very Happy

Пич не говори по тоя начин плашещо е Very Happy а колкто за силата 1 те са равни близнаци са и са Синове на Спарда силата ,а мулетите и тн ги прави равни дъъъъъъ....
и второ тукан е се говори само кой е по силен (ест че данте е най-луд Razz) a за характер и тн Данте е пичага , купонджия ръси простотии и за тва си е най-готин а Въро (Върджил) е като пенсионер не ми сли за др освен да има сила ... скучен е ...

aмулетите ги различават на Vergil амулета е ЗЛАТЕН а на Данте е СРЕБАРЕН брато Wink като малки са се карали кой да го земи но Vergil го свил първи от майкаси пък и не само това на Vergil меча някак си крие повече сила от на Данте я скив Неро само барна меча и полоде.
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedСъб 23 Фев 2008, 14:39

Да ама въпреки това Dante си рули и анкетата показва същото-води останалите с 8 гласа,а това не е малко. thereaper
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Burning_sindrom
Deadly!
Deadly!
Burning_sindrom


Брой мнения : 23
Точки "Писател" : 6056
Registration date : 20.02.2008

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 00:48

tonito9009 написа:
Burning_sindrom написа:
tonito9009 написа:
Твърдо за Върджил според мен той още не показал сичката си сила ще го разберете при неговото завръщане (се някога) него го сравнявам точно като Итачи ( от наруто) Smile тих спокоен но с огромна сила за която Данте ще има да мечтай такаче него потценяваите за това, че Данте успя да го срази по някакъв начин.ПОВЯРВАЙ ! Very Happy

Пич не говори по тоя начин плашещо е Very Happy а колкто за силата 1 те са равни близнаци са и са Синове на Спарда силата ,а мулетите и тн ги прави равни дъъъъъъ....
и второ тукан е се говори само кой е по силен (ест че данте е най-луд Razz) a за характер и тн Данте е пичага , купонджия ръси простотии и за тва си е най-готин а Въро (Върджил) е като пенсионер не ми сли за др освен да има сила ... скучен е ...

aмулетите ги различават на Vergil амулета е ЗЛАТЕН а на Данте е СРЕБАРЕН брато Wink като малки са се карали кой да го земи но Vergil го свил първи от майкаси пък и не само това на Vergil меча някак си крие повече сила от на Данте я скив Неро само барна меча и полоде.

тъй първо амулетите ок от различни железа са напраени все тая Нооо златния явно не е толкова моъщ тъй като сам не може да отключи силата на Спарда а му трявбаше и сребърния което води до логичното заключение че амолетите може и да имат различни сили и тн (и те имат) нооо единия амулет не е по-силен от другия а за мечовете ако говориш за яматото има пУтенциял в тоя меч спор няма ама... абе ддз няма как да е по-силен от ребелион а колкото до другия меч на Врджил е в него вече наистина може да има нещо което да го направи по-силен прав си ама трее време за да добие нашия въро пълен контрол над силата му , ноо има и друго според мен и Данте не е усвоил до край ребелиона и тепърва ще открива способностите на играчката си ... нз няма логика едното копеле да е по-силно според мене а и да има .... Не искам да приема че некъв загорел със синьо палто е по силен от Данте :/ Very Happy
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 11:50

Burning_sindrom написа:
tonito9009 написа:
Burning_sindrom написа:
tonito9009 написа:
Твърдо за Върджил според мен той още не показал сичката си сила ще го разберете при неговото завръщане (се някога) него го сравнявам точно като Итачи ( от наруто) Smile тих спокоен но с огромна сила за която Данте ще има да мечтай такаче него потценяваите за това, че Данте успя да го срази по някакъв начин.ПОВЯРВАЙ ! Very Happy

Пич не говори по тоя начин плашещо е Very Happy а колкто за силата 1 те са равни близнаци са и са Синове на Спарда силата ,а мулетите и тн ги прави равни дъъъъъъ....
и второ тукан е се говори само кой е по силен (ест че данте е най-луд Razz) a за характер и тн Данте е пичага , купонджия ръси простотии и за тва си е най-готин а Въро (Върджил) е като пенсионер не ми сли за др освен да има сила ... скучен е ...

aмулетите ги различават на Vergil амулета е ЗЛАТЕН а на Данте е СРЕБАРЕН брато Wink като малки са се карали кой да го земи но Vergil го свил първи от майкаси пък и не само това на Vergil меча някак си крие повече сила от на Данте я скив Неро само барна меча и полоде.





тъй първо амулетите ок от различни железа са напраени все тая Нооо златния явно не е толкова моъщ тъй като сам не може да отключи силата на Спарда а му трявбаше и сребърния което води до логичното заключение че амолетите може и да имат различни сили и тн (и те имат) нооо единия амулет не е по-силен от другия а за мечовете ако говориш за яматото има пУтенциял в тоя меч спор няма ама... абе ддз няма как да е по-силен от ребелион а колкото до другия меч на Врджил е в него вече наистина може да има нещо което да го направи по-силен прав си ама трее време за да добие нашия въро пълен контрол над силата му , ноо има и друго според мен и Данте не е усвоил до край ребелиона и тепърва ще открива способностите на играчката си ... нз няма логика едното копеле да е по-силно според мене а и да има .... Не искам да приема че некъв загорел със синьо палто е по силен от Данте :/ Very Happy


В тази ситулация двама братя се бият това е много познато в доста игри го има и филми почти винаги лошият брат е по силния Smile А до Yamato за него съм 100% обеден, че е по мощен от меча на Данте понеже се пак е на Спарда и той го дал на Vergil (мръсника му сичко зима не дава на малкия си брат ) е Данте пък зел пищаците но те немогат да се сравняват с Yamato
Върнете се в началото Go down
dsims
Brutal!
Brutal!
dsims


Брой мнения : 225
Age : 30
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 01.02.2008

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 12:42

tonito9009 написа:
Burning_sindrom написа:
tonito9009 написа:
Burning_sindrom написа:
tonito9009 написа:
...
...
...
...
В тази ситулация двама братя се бият това е много познато в доста игри го има и филми почти винаги лошият брат е по силния Smile А до Yamato за него съм 100% обеден, че е по мощен от меча на Данте понеже се пак е на Спарда и той го дал на Vergil (мръсника му сичко зима не дава на малкия си брат ) е Данте пък зел пищаците но те немогат да се сравняват с Yamato

Всеки има различно мнение.

П.П. когато цитираш повече от две мнения слагай на предходните три точки, да запазим форума по-чист по-дълго време, дрън, дрън и дрън дрън.
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 19:04

ахам К но мисля, че си е по добре да се вижда точните думи който цитирам.
Върнете се в началото Go down
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6319
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 19:49

dsims баце незнам що се правиш на "шеф" тука(нищо лично пич) но си има админ за тия работи - аз няма да се слагам Laughing
Върнете се в началото Go down
Scorpion
Carnage!
Carnage!
Scorpion


Брой мнения : 124
Age : 33
Location : София
Точки "Писател" : 6068
Registration date : 08.02.2008

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedНед 02 Мар 2008, 23:43

Върджил е най-силния от всички.
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedНед 02 Мар 2008, 23:47

Не е сигурно.В тройката когато се бори с Dante,всички битки водят до резултата-1 победа за Vergil,1 равенство,1 победа за Dante.Иначе и Vergil си ми харесва!
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
FreeSpeeder
The One & Only
The One & Only
FreeSpeeder


Брой мнения : 289
Age : 31
Location : My World
Точки "Писател" : 6085
Registration date : 31.01.2008

Character sheet
Name (Име): Ронин Карасума
Level (Ниво): 1

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedПон 03 Мар 2008, 09:24

Не е сигурно, защото не се е бил срещу Ниро също Suspect
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.forum
Burning_sindrom
Deadly!
Deadly!
Burning_sindrom


Брой мнения : 23
Точки "Писател" : 6056
Registration date : 20.02.2008

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedВто 04 Мар 2008, 13:59

Бе нз пичове според мен са си равни а че ямата е по-луд от пищаците 10000% обаче все си мисля че меча на данте има шанс или меча на върджил не яматото и другия макар че говоря на сляпо щото не съм запознат с историята на другия меч на върджил и ребелиона(ако някой ме светне ще съм мн благодарен) няма логика да не е балансирано всичко все пак трее да има тръпкаSmile. и верно всеки си има различно мнение ама нали за това е форум да видим ралзични гледни точки Smile
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 22:51

Колкото и много да ме кефят Dante и Vergil , Nero ми е като идол (:
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 22:52

Ashlee написа:
Колкото и много да ме кефят Dante и Vergil , Nero ми е като идол (:
Или с други думи ти си му фен.Аз пък съм фен на цялото Devil May Cry Razz
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 22:57

ILIANZO написа:
Ashlee написа:
Колкото и много да ме кефят Dante и Vergil , Nero ми е като идол (:
Или с други думи ти си му фен.Аз пък съм фен на цялото Devil May Cry Razz

е то аз съм повече фен на DMC , отколкото на Nero , а и кво ще съм му фен той ми е копие Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 22:58

Ashlee написа:
ILIANZO написа:
Ashlee написа:
Колкото и много да ме кефят Dante и Vergil , Nero ми е като идол (:
Или с други думи ти си му фен.Аз пък съм фен на цялото Devil May Cry Razz

е то аз съм повече фен на DMC , отколкото на Nero , а и кво ще съм му фен той ми е копие Very Happy
И от истинските хора ли запознаха да копират Rolling Eyes .Бедна е фантазията на възрастинте Laughing
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 23:00

ILIANZO написа:
Ashlee написа:
ILIANZO написа:
Ashlee написа:
Колкото и много да ме кефят Dante и Vergil , Nero ми е като идол (:
Или с други думи ти си му фен.Аз пък съм фен на цялото Devil May Cry Razz

е то аз съм повече фен на DMC , отколкото на Nero , а и кво ще съм му фен той ми е копие Very Happy
И от истинските хора ли запознаха да копират Rolling Eyes .Бедна е фантазията на възрастинте Laughing

Е като не могат да измислят нов Very Happy викнаха мен RazzVery Happy
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 23:02

Ashlee написа:
ILIANZO написа:
Ashlee написа:
ILIANZO написа:
Ashlee написа:
Колкото и много да ме кефят Dante и Vergil , Nero ми е като идол (:
Или с други думи ти си му фен.Аз пък съм фен на цялото Devil May Cry Razz

е то аз съм повече фен на DMC , отколкото на Nero , а и кво ще съм му фен той ми е копие Very Happy
И от истинските хора ли запознаха да копират Rolling Eyes .Бедна е фантазията на възрастинте Laughing

Е като не могат да измислят нов Very Happy викнаха ме RazzVery Happy
Добре си изигра ролята.Особено като ти отмъкнаха Кирие.Направо ти повярвах че се ядоса Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedПет 29 Авг 2008, 23:07

ILIANZO написа:
Ashlee написа:
ILIANZO написа:
Ashlee написа:
ILIANZO написа:
Ashlee написа:
Колкото и много да ме кефят Dante и Vergil , Nero ми е като идол (:
Или с други думи ти си му фен.Аз пък съм фен на цялото Devil May Cry Razz

е то аз съм повече фен на DMC , отколкото на Nero , а и кво ще съм му фен той ми е копие Very Happy
И от истинските хора ли запознаха да копират Rolling Eyes .Бедна е фантазията на възрастинте Laughing

Е като не могат да измислят нов Very Happy викнаха ме RazzVery Happy
Добре си изигра ролята.Особено като ти отмъкнаха Кирие.Направо ти повярвах че се ядоса Very Happy

Е как няма Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedПон 09 Мар 2009, 15:57

вергиииииииииил завинаги няма равен Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil thereaper thereaper
Върнете се в началото Go down
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedПон 09 Мар 2009, 19:38

dante_bg_niki_94 написа:
вергиииииииииил завинаги няма равен Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil thereaper thereaper
Тогаа що Данте е със златния медал Question stretch
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedВто 10 Мар 2009, 11:45

dark_dante написа:
dante_bg_niki_94 написа:
вергиииииииииил завинаги няма равен Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil thereaper thereaper
Тогаа що Данте е със златния медал Question stretch
Да не забравим Данте колко неща е оцелявал, а Върджил да умре от един господар на Ада...Тц тц тц...
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedВто 10 Мар 2009, 13:39

Jolan написа:
dark_dante написа:
dante_bg_niki_94 написа:
вергиииииииииил завинаги няма равен Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil thereaper thereaper
Тогаа що Данте е със златния медал Question stretch
Да не забравим Данте колко неща е оцелявал, а Върджил да умре от един господар на Ада...Тц тц тц...

Не се бях замислял, но си прав Very Happy
Върнете се в началото Go down
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedВто 10 Мар 2009, 21:29

Devil Scream написа:
Jolan написа:
dark_dante написа:
dante_bg_niki_94 написа:
вергиииииииииил завинаги няма равен Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil thereaper thereaper
Тогаа що Данте е със златния медал Question stretch
Да не забравим Данте колко неща е оцелявал, а Върджил да умре от един господар на Ада...Тц тц тц...

Не се бях замислял, но си прав Very Happy
а бе стига бе каквото и да говорите върджил си е да бест това е king Twisted Evil king просто мн ме кефи да играя с него заради това се надявам да го има в дмц5 cheers albino cheers
Върнете се в началото Go down
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedВто 10 Мар 2009, 22:45

dante_bg_niki_94 написа:
а бе стига бе каквото и да говорите върджил си е да бест това е king Twisted Evil king просто мн ме кефи да играя с него заради това се надявам да го има в дмц5 cheers albino cheers
Секи с мнението си geek
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_minipostedСря 11 Мар 2009, 00:37

dante_bg_niki_94 написа:
а бе стига бе каквото и да говорите върджил си е да бест това е king Twisted Evil king просто мн ме кефи да играя с него заради това се надявам да го има в дмц5 cheers albino cheers

Според мен едното мнение няма да промени нещо, ако искаш да ти повярвам, представи аргументи.Извинявай, но Лейди застреля Данте в главата и той оцеля! Ако това не те накара да се замислиш колко слаб е Върджил, то тогава...Разбира се че е стилен и готин, но му липсва точно това което той търси - сила.
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Sponsored content





Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте,Върджил или Неро?   Данте,Върджил или Неро? - Page 2 Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Данте,Върджил или Неро?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: Devil May Cry :: DMC Анкети-
Идете на: