Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кофти проблем с стартирането на играта!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
pstanev
Deadly!
Deadly!
pstanev


Брой мнения : 2
Точки "Писател" : 5667
Registration date : 19.03.2009

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedЧет 19 Мар 2009, 20:07

Така преди доста време си дръпнах 3-тата част на играта и съм... пфф меко казано задоволен от нея за съжаление нямам възможност да играя 1-вата и 2-рата част Sad
Но след като излезе 4-тата част съм чакал всяка секунда с огромно нетърпение да се свали и да почна да прекарвам супер яки часове в играта... но ето какво се получава като се опитам да я стартирам Кофти проблем с стартирането на играта! DMC

От доста време ме е яд че не мога да я играя и днес си дръпанх отново 3-тата част за да играя нея... ще съм ви много благодарен ако успеете да ми помогнете и да ми кажете защо се получава този еrror Smile
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedЧет 19 Мар 2009, 21:24

Кажи си цялата конфигурация каква е.
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
pstanev
Deadly!
Deadly!
pstanev


Брой мнения : 2
Точки "Писател" : 5667
Registration date : 19.03.2009

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedЧет 19 Мар 2009, 21:45

AMD Athlon 1.91 GHz, ATI 9600, 512 RAM

Ако не се лъжа проблема е във Видео картата Question
Върнете се в началото Go down
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedЧет 19 Мар 2009, 23:12

Не се лъжеш, и аз мисля че проблема е там.Поцесора че я подкара, ще я подкара слабо.РАМа ще е малко, но единственото което те спира е видео картата, трябва да ти е поне X1k или HD серията.А за Nvidia, над 6600 ще я подкара.
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedЧет 19 Мар 2009, 23:25

ATI 9600 е доста стара карта и пиксел шейдъра на картата е 2.0, а играта иска минимум 3.0, с тази карта тази игра няма да тръгне!
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
NeverDown
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 10
Age : 34
Точки "Писател" : 5655
Registration date : 06.04.2009

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedПон 06 Апр 2009, 21:35

Здравейте Smile аз имам следния проблем инсталирам си играта пускам я заражда ми там избирам си там с кой да играя давам старт започва да ми зарежда и ми остава много малко докато зареди напално и ми се рестартира компа. Може ли да ми кажете как да го оправа защото сам срещал и други който имат същия проблем и търсят помощ като мен Smile
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedПон 06 Апр 2009, 21:44

NeverDown написа:
Здравейте Smile аз имам следния проблем инсталирам си играта пускам я заражда ми там избирам си там с кой да играя давам старт започва да ми зарежда и ми остава много малко докато зареди напално и ми се рестартира компа. Може ли да ми кажете как да го оправа защото сам срещал и други който имат същия проблем и търсят помощ като мен Smile


изключваш всички програми отдясно долу / скайп , биткомет (юторент), уинамп и т.н. / и пак влизаш в играта, ако пак ти се реска значи захранването ти не стига.
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
NeverDown
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 10
Age : 34
Точки "Писател" : 5655
Registration date : 06.04.2009

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedПон 06 Апр 2009, 22:24

Ами как мога да си увелича захранването ?
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedПон 06 Апр 2009, 22:28

NeverDown написа:
Ами как мога да си увелича захранването ?

Не можеш. Можеш да го смениш.
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
NeverDown
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 10
Age : 34
Точки "Писател" : 5655
Registration date : 06.04.2009

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedПон 06 Апр 2009, 23:16

горе долу колко струва ново захранване за което си сигурен че ще подкара играта и ми кажи какво да кажа че искам да си купя че захранванията не ги чаткам Sad
Благодаря предварително Smile
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedПон 06 Апр 2009, 23:21

NeverDown написа:
горе долу колко струва ново захранване за което си сигурен че ще подкара играта и ми кажи какво да кажа че искам да си купя че захранванията не ги чаткам Sad
Благодаря предварително Smile

Кажи ми останалата част на конфигурацията ти.
Дъно, рам, процесор и видеокарта. И ще ти кажа. (=
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
NeverDown
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 10
Age : 34
Точки "Писател" : 5655
Registration date : 06.04.2009

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedПон 06 Апр 2009, 23:35

ами аз не ги знам всички рама ми е 1 гб видео карата ми е 128 ддр3 Nivada GF 7600 процесора ми е 1.81 ама даното не го знам какво е
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedПон 06 Апр 2009, 23:38

NeverDown написа:
ами аз не ги знам всички рама ми е 1 гб видео карата ми е 128 ддр3 Nivada GF 7600 процесора ми е 1.81 ама даното не го знам какво е

Значи вземи си захранване поне 400-450W, мароквите / Фортрон, Чифтек и др / са окол 85лв, а No Name са около 30лв.
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
NeverDown
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 10
Age : 34
Точки "Писател" : 5655
Registration date : 06.04.2009

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedВто 07 Апр 2009, 06:50

aми пич много благодаря за отделеното внимание играта ми трагна и без да купувам захранване просто смених windowsa ама ще ми кажеш ли има ли направена тема как се минават нивата защото стигнах до 4-та мисия и 2 часа се мачих и ненамерих начин да я мина може ли да ме опатиш каде да пиша за тоя проблем
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedВто 07 Апр 2009, 09:02

NeverDown написа:
aми пич много благодаря за отделеното внимание играта ми трагна и без да купувам захранване просто смених windowsa ама ще ми кажеш ли има ли направена тема как се минават нивата защото стигнах до 4-та мисия и 2 часа се мачих и ненамерих начин да я мина може ли да ме опатиш каде да пиша за тоя проблем

Влизаш в Youtube пишеш името на играта и мисията и ти я вади ;]
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
NeverDown
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 10
Age : 34
Точки "Писател" : 5655
Registration date : 06.04.2009

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedВто 07 Апр 2009, 15:09

дам аз го направих още като ти написах че немога да я мина и пак ти благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedВто 07 Апр 2009, 15:11

NeverDown написа:
дам аз го направих още като ти написах че немога да я мина и пак ти благодаря Smile
Радваме се че сме ти помогнали.Засега се надяваме че няма да пишеш тук само за помощ и да спреш като превъртиш играта (като всеки друг досега), а че ще участваш повече във форума.Засега мога само да ти пожелая весела игра!
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Dante's littel bro
Deadly!
Deadly!
Dante's littel bro


Брой мнения : 40
Age : 33
Location : The Shop
Точки "Писател" : 5976
Registration date : 20.05.2008

Character sheet
Name (Име): Altantis
Level (Ниво): 1

Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_minipostedНед 19 Апр 2009, 11:10

Пичове ся ще ви кажа 1 номер.Начи моята щайга е супер слаба.AMD Sempron 1.85GHz 512Ram Nvidia 6200LE 256mb и пак я подкарах 4-ката.Та по темата .Правиш вс Лоу но пак ще ти върви на моменти бавно.Затова пусни 1 хак за да се движат героите 2но по бързо и става вс нормално.Трейнърът не си го спомням кой беше ама те са мн. просто да има за по бързо да ти върви.Така че направи това което ти казах и ще се насладиш на най-яката игра на света.Което ми напомя че трябва скоро да си сменям щайгата... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кофти проблем с стартирането на играта! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кофти проблем с стартирането на играта!   Кофти проблем с стартирането на играта! Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Кофти проблем с стартирането на играта!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: Devil May Cry :: Devil May Cry 4-
Идете на: