Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 BRUTALITY!!!

Go down 
+7
A3OTA
Devil Scream
Dantez
dark_dante
Dark_Slayer_Niki
Ash™
Jolan
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 20:42

Jolan написа:
Хахаха, вие "неискате", ама то DMC Fan популацията да не се ограничава само с вас?
Вие сте просто част от системата, един малък процент на нежелаещи, който просто пада в сравнение със хората недоволни от DMC4 и искащи по-добри промени.
да и аз мога да кажа мн по малко са тези които искат дмц да има разни кървища и разпърчатосани демончета ти откъде зн кои са повече
заради това аз направих анкета да видим от нас в форума кой иска и кой не
Върнете се в началото Go down
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 20:45

Оф, назови ми поне 5 човека освен тези от форума, които искат бруталност.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
eroval
Brutal!
Brutal!
eroval


Брой мнения : 218
Age : 26
Location : Стара Загора
Точки "Писател" : 5894
Registration date : 30.04.2009

Character sheet
Name (Име): Amaterasu
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 20:47

Dark_Slayer_Niki написа:
Jolan написа:
Хахаха, вие "неискате", ама то DMC Fan популацията да не се ограничава само с вас?
Вие сте просто част от системата, един малък процент на нежелаещи, който просто пада в сравнение със хората недоволни от DMC4 и искащи по-добри промени.
да и аз мога да кажа мн по малко са тези които искат дмц да има разни кървища и разпърчатосани демончета ти откъде зн кои са повече
заради това аз направих анкета да видим от нас в форума кой иска и кой не

Брао бе човек bow bow bow . Да си проличи някрая и всъщност повечето от форума тоест 4 човека са глясували да няма такова нещо като кървища.
Върнете се в началото Go down
http://www.prize.bg/eroval
A3OTA
Smokin'!
Smokin'!
A3OTA


Брой мнения : 1022
Age : 30
Точки "Писател" : 6872
Registration date : 17.11.2008

Character sheet
Name (Име): Ryan Lenox/Infernal
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:15

Вече ме дразните хора.... Вие така и не разбрахте че истинските фенове (аз,ДД и Никса) сме против опорочаването на играта !!! Следва въпрос''Защо сте истински фенове?" и отговора е че така като гледаме само ние играем играта все още, опитвамесе да повишим уменията си до уптимално ниво ,което е далеч по-високо от нужното за минаване на играта със СЧ на ДМД!!! Ако греша ,докажете ми че е така..... Arrow Така че истински запалените са твърдо ЗА нови комбота и НЕ на кървищата
С мен ли сте Evil or Very Mad


Последната промяна е направена от A3OTA на Пет 03 Юли 2009, 21:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:bra1an
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:18

A3OTA написа:
Вече ме дразните хора.... Вие така и не разбрахте че истинските фенове (аз,ДД и Никса) сме против опорочаването на играта !!! Следва въпрос''Защо сте истински фенове?" и отговора е че така като гледаме само ние играем играта все още, опитвамесе да повишим уменията си од уптимално ниво ,което е далеч по-високо от нужното за минаване на играта със СЧ на ДМД!!! Ако греша ,докажете ми че е така..... Arrow Така че истински запалените са твърдо ЗА нови комбота и НЕ на кървищата
С мен ли сте Evil or Very Mad
bow bow bow bow bow
Върнете се в началото Go down
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:19

dark_dante написа:
Оф, назови ми поне 5 човека освен тези от форума, които искат бруталност.
...и веднага почнахте с тъпите изпълнения, "от форума"...
На ДД е простено, защото каза "освен от форума", така че ще ти предложа да направиш тема във официалните форуми на Capcom, със точно такъв въпрос - дали новата игра да е по-брутална или по-лека?
Мисля че така най-ефикасно ще разрешим спора...


...Чакай, чакай, чакай, от кога БР е шеф на всички фенове по света че да знае какво те искат? Даже констатира своето мнение за "истински фен" за догма? На това не мога да докажа че е грешно, защото мненията нямат "вярно-грешно".И отново завърши със собствено мнение, прикрито под "истински запалените"...
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:35

Добре, питай всички. Отсега знам резултата. Естествено има хора, които си падат по бруталити, но истинските фенове си обичат играта каквато е.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:36

dark_dante написа:
Добре, питай всички. Отсега знам резултата. Естествено има хора, които си падат по бруталити, но истинските фенове си обичат играта каквато е.
Ок.Значи аз не съм истински фен и заслужавам да бъда изгонен? ...Не подхвърляй такива думи напразно...
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Dantez
Brutal!
Brutal!
Dantez


Брой мнения : 181
Age : 32
Location : Beyond the Sea
Точки "Писател" : 5937
Registration date : 14.12.2008

Character sheet
Name (Име): Зийн Финдрокс
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:42

Темата се разшири, което е добре. Пф, какво гледаме от първата игра насам? Нищо. Едни и същи комбота с Ребелиъна, едни и същи гадинки...Трябва малко свежест в тази велика игра, бе хора. Не може постоянно да седим на едно дередже с тези комбота. Няма ли да ви е по-яко да играете с по-голяма реалност? Как правиш Explode DT (от 3-ката) и всичко се разпердушва наоколо с черна кръв или червена? Данте да е облян. Няма ли да е яко с Ямато да ги режеш? Това ще даде нова атмосфера на играта и лично мен ще ме грабне доста. Почти всички мисии са ми на SS при 3-ката (Обаче си ебах контролера). На 4-ката също с Неро съм на SSS, само Дантето ми куца там. Единицата я превартях на бързо и въобще не съм се занимавал с score-a. Двойката пък не съм я играл, тъй като чух доста оплаквания от него. За нея трябва един римейк Laughing

P.S: DD, направи си акаунт в ДМЦ форумс и постни тема.
Върнете се в началото Go down
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:46

Бтв, това за "еднаквите гадинки" е вярно, мисля че Assaultовете или Frostовете ги имаше във първата игра....Само ей така да добавя...
Но пък втората игра е "виновна" за добавянето на стилове, така че не е толкова лоша...
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:47

Dantez написа:
Темата се разшири, което е добре. Пф, какво гледаме от първата игра насам? Нищо. Едни и същи комбота с Ребелиъна, едни и същи гадинки...Трябва малко свежест в тази велика игра, бе хора. Не може постоянно да седим на едно дередже с тези комбота. Няма ли да ви е по-яко да играете с по-голяма реалност? Как правиш Explode DT (от 3-ката) и всичко се разпердушва наоколо с черна кръв или червена? Данте да е облян. Няма ли да е яко с Ямато да ги режеш? Това ще даде нова атмосфера на играта и лично мен ще ме грабне доста. Почти всички мисии са ми на SS при 3-ката (Обаче си ебах контролера). На 4-ката също с Неро съм на SSS, само Дантето ми куца там. Единицата я превартях на бързо и въобще не съм се занимавал с score-a. Двойката пък не съм я играл, тъй като чух доста оплаквания от него. За нея трябва един римейк Laughing

P.S: DD, направи си акаунт в ДМЦ форумс и постни тема.

Бих казал: Най - точният коментар до сега!
ПС: Без частта за DMC2 ;D Играта е яка!


Последната промяна е направена от Ash™ на Пет 03 Юли 2009, 21:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
A3OTA
Smokin'!
Smokin'!
A3OTA


Брой мнения : 1022
Age : 30
Точки "Писател" : 6872
Registration date : 17.11.2008

Character sheet
Name (Име): Ryan Lenox/Infernal
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:47

Цитат :
? Това ще даде нова атмосфера на играта
и аз това казвам....
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:bra1an
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:51

Ох, да вадя коз - Искам да правя същото като Върджил в една от неговите кътсцени в 3тата игра (говоря като играеш с него), мисля че беше 2та...
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedПет 03 Юли 2009, 21:56

Jolan написа:
Ох, да вадя коз - Искам да правя същото като Върджил в една от неговите кътсцени в 3тата игра (говоря като играеш с него), мисля че беше 2та...


Дааа дааа, когато сечеше Abyss'и, след което Dante се озова там, когато уби Leviathan.

ПС: Вижте този
клип и ми кажете, че не искате това да го правите..
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 10:43

Цитат :
...Чакай, чакай, чакай, от кога БР е шеф на всички фенове по света
а кога ти стана шеф на всички фенове на света и започна да казваш какво би се харесало на феновете и какво не
Цитат :
Ок.Значи аз не съм истински фен
айде кажи кога за последно стартира играта
пс:сиг беше тогава когато аз и дд се опитвахме да правим рекорд за минаването на 20 мисия и ти реши да пробваш също само че без сч Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
eroval
Brutal!
Brutal!
eroval


Брой мнения : 218
Age : 26
Location : Стара Загора
Точки "Писател" : 5894
Registration date : 30.04.2009

Character sheet
Name (Име): Amaterasu
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 10:54

Ash™ написа:
Dantez написа:
Темата се разшири, което е добре. Пф, какво гледаме от първата игра насам? Нищо. Едни и същи комбота с Ребелиъна, едни и същи гадинки...Трябва малко свежест в тази велика игра, бе хора. Не може постоянно да седим на едно дередже с тези комбота. Няма ли да ви е по-яко да играете с по-голяма реалност? Как правиш Explode DT (от 3-ката) и всичко се разпердушва наоколо с черна кръв или червена? Данте да е облян. Няма ли да е яко с Ямато да ги режеш? Това ще даде нова атмосфера на играта и лично мен ще ме грабне доста. Почти всички мисии са ми на SS при 3-ката (Обаче си ебах контролера). На 4-ката също с Неро съм на SSS, само Дантето ми куца там. Единицата я превартях на бързо и въобще не съм се занимавал с score-a. Двойката пък не съм я играл, тъй като чух доста оплаквания от него. За нея трябва един римейк Laughing

P.S: DD, направи си акаунт в ДМЦ форумс и постни тема.

Бих казал: Най - точният коментар до сега!
ПС: Без частта за DMC2 ;D Играта е яка!

Не сте прави...


Последната промяна е направена от eroval на Съб 23 Яну 2010, 21:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.prize.bg/eroval
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 12:06

Dark_Slayer_Niki написа:
Цитат :
...Чакай, чакай, чакай, от кога БР е шеф на всички фенове по света
а кога ти стана шеф на всички фенове на света и започна да казваш какво би се харесало на феновете и какво не
Цитат :
Ок.Значи аз не съм истински фен
айде кажи кога за последно стартира играта
пс:сиг беше тогава когато аз и дд се опитвахме да правим рекорд за минаването на 20 мисия и ти реши да пробваш също само че без сч Rolling Eyes
Ок, сега ще ти обясня какво съм научил в час по Психология и Логика.Начина по който аз си структурирах изречението намеква че СЪЩЕСТВУВАТ хора които искат бруталност И са DMC фенове, така че със сигурност ще има желащи за тази промяна във Capcom форумите(тоест частноутвърдително съждение).
Начина, по който ДД се изрази, намекваше че няма НИТО ЕДИН желаещ за такива промени, тоест всички фенове до един, във Capcom форумите, ще гласуват "против" във хипотетичната анкета(тоест общоотрицателно твърдение).
Вярвам че ще разбереш абсолютно какво току що написах, и ще се съгласиш с него, защото сам каза че имаш достатъчно високо IQ за тази дейност.

П.П. Играта я играх последно миналата Неделя, защото началото на седмицата ми беше тежко, а после излязоха Street Fighter 4 и Overlord 2, така че не съм имал време да поцъкам отново тази седмица.Благодаря че ми напомни все пак, днес май ще мога да поцъкам отново.
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 20:46

Jolan написа:

Ок, сега ще ти обясня какво съм научил в час по Психология и Логика...
Значи сега, ДД не е казвал, че няма такива индивиди. Има такива, които харесват брутално и не ценят играта, каквато си е. Има и други, които не харесват брутално и ценят играта, каквато си е и искат да си остане така...
ПС: Не знам как си издържал без ДМЦ 1 седмица...
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
A3OTA
Smokin'!
Smokin'!
A3OTA


Брой мнения : 1022
Age : 30
Точки "Писател" : 6872
Registration date : 17.11.2008

Character sheet
Name (Име): Ryan Lenox/Infernal
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 21:27

Цитат :
Вие сте просто част от системата, един малък процент на нежелаещи, който просто пада в сравнение със хората недоволни от DMC4 и искащи по-добри промени.
Пхахахаааа... и после аз сам бил шев на феновете ..... и така като гледам конструкцията на горното изречение ,констатираш неограничената Фан популация, деляща се на няколко вида за всяко качествено заглавие..... голяма част от тях (да не кажа по-голямата ) са просто геймъри , за които това е просто поредната игра... по-малка част са любителите на историята... още по-малка част са геимплеи ценителите... още по- малка част са изтинските любители на играта,минаваики я отново и отново ,без да им омръзва, запознаваики се със всеки сикрет, готов да постави уменията си на всякакъв тип изпитания (смис. състезания с други хора: спийд рънове, тру стаили трик ем ъп,тру стаил комбо , босс ръш и още..) .. и най-малка част са АМВ(ГМВ) криеиторите....
Кои ли части ще предпочетът бруталноста... оставям сами да прецените...
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:bra1an
Dantez
Brutal!
Brutal!
Dantez


Брой мнения : 181
Age : 32
Location : Beyond the Sea
Точки "Писател" : 5937
Registration date : 14.12.2008

Character sheet
Name (Име): Зийн Финдрокс
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 21:40

Аз май си говоря на стената....Кой ти каза, че ще се махат комботата, бе?! Абсолютно никой тук не държи да ги махат. Напротив, искат да сложат повече, но и искат да дадът РЕАЛНОСТ на играта. А чрез тази бруталност, те ОПРЕДЕЛЕНО ще я дадът.
Върнете се в началото Go down
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 21:45

Dantez написа:
Аз май си говоря на стената....Кой ти каза, че ще се махат комботата, бе?! Абсолютно никой тук не държи да ги махат. Напротив, искат да сложат повече, но и искат да дадът РЕАЛНОСТ на играта. А чрез тази бруталност, те ОПРЕДЕЛЕНО ще я дадът.
Добре! Добре! Добре! Печелиш! Нека е реално! Щом това е най-важното... Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
DevilsWillCry
Carnage!
Carnage!
DevilsWillCry


Брой мнения : 135
Age : 32
Location : България - Мездра
Точки "Писател" : 5781
Registration date : 04.07.2009

Character sheet
Name (Име): Spammy McFlood
Level (Ниво): 9то ниво Mega Spammer

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 21:48

dark_dante написа:
Dantez написа:
Аз май си говоря на стената....Кой ти каза, че ще се махат комботата, бе?! Абсолютно никой тук не държи да ги махат. Напротив, искат да сложат повече, но и искат да дадът РЕАЛНОСТ на играта. А чрез тази бруталност, те ОПРЕДЕЛЕНО ще я дадът.
Добре! Добре! Добре! Печелиш! Нека е реално! Щом това е най-важното... Laughing



Аве тряа добавят комбо данте пищи и сичик демони се дразнят и бягат мн реално а rock thereaper thereaper cooldevil
Върнете се в началото Go down
Dantez
Brutal!
Brutal!
Dantez


Брой мнения : 181
Age : 32
Location : Beyond the Sea
Точки "Писател" : 5937
Registration date : 14.12.2008

Character sheet
Name (Име): Зийн Финдрокс
Level (Ниво): 1

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 21:51

DevilsWillCry написа:
dark_dante написа:
Dantez написа:
Аз май си говоря на стената....Кой ти каза, че ще се махат комботата, бе?! Абсолютно никой тук не държи да ги махат. Напротив, искат да сложат повече, но и искат да дадът РЕАЛНОСТ на играта. А чрез тази бруталност, те ОПРЕДЕЛЕНО ще я дадът.
Добре! Добре! Добре! Печелиш! Нека е реално! Щом това е най-важното... Laughing



Аве тряа добавят комбо данте пищи и сичик демони се дразнят и бягат мн реално а rock thereaper thereaper cooldevil
BRUTALITY!!! - Page 2 Ah012709facepalm2

Брато, ти ебавка ли си правиш?!
Върнете се в началото Go down
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 22:10

A3OTA написа:
Цитат :
Вие сте просто част от системата, един малък процент на нежелаещи, който просто пада в сравнение със хората недоволни от DMC4 и искащи по-добри промени.
Пхахахаааа... и после аз сам бил шев на феновете ..... и така като гледам конструкцията на горното изречение ,констатираш неограничената Фан популация, деляща се на няколко вида за всяко качествено заглавие..... голяма част от тях (да не кажа по-голямата ) са просто геймъри , за които това е просто поредната игра... по-малка част са любителите на историята... още по-малка част са геимплеи ценителите... още по- малка част са изтинските любители на играта,минаваики я отново и отново ,без да им омръзва, запознаваики се със всеки сикрет, готов да постави уменията си на всякакъв тип изпитания (смис. състезания с други хора: спийд рънове, тру стаили трик ем ъп,тру стаил комбо , босс ръш и още..) .. и най-малка част са АМВ(ГМВ) криеиторите....
Кои ли части ще предпочетът бруталноста... оставям сами да прецените...
Това подобрение ще бъде избрано от хората за които това е само игра, защото ще са недоволни с някой аспекти (понеже на са хардкор фенове), и те ще са съответно най-големия процент, както ти каза.Смисъла е че ако ВСИЧКИ хардкор фенови имат същото мнение като теб, това Е малък процент в сравнение със ВСИЧКИ останали геймъри.
Ти сам го каза, Геймърите > всичко останало.
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_minipostedСъб 04 Юли 2009, 23:47

Jolan написа:
A3OTA написа:
Цитат :
Вие сте просто част от системата, един малък процент на нежелаещи, който просто пада в сравнение със хората недоволни от DMC4 и искащи по-добри промени.
Пхахахаааа... и после аз сам бил шев на феновете ..... и така като гледам конструкцията на горното изречение ,констатираш неограничената Фан популация, деляща се на няколко вида за всяко качествено заглавие..... голяма част от тях (да не кажа по-голямата ) са просто геймъри , за които това е просто поредната игра... по-малка част са любителите на историята... още по-малка част са геимплеи ценителите... още по- малка част са изтинските любители на играта,минаваики я отново и отново ,без да им омръзва, запознаваики се със всеки сикрет, готов да постави уменията си на всякакъв тип изпитания (смис. състезания с други хора: спийд рънове, тру стаили трик ем ъп,тру стаил комбо , босс ръш и още..) .. и най-малка част са АМВ(ГМВ) криеиторите....
Кои ли части ще предпочетът бруталноста... оставям сами да прецените...
Това подобрение ще бъде избрано от хората за които това е само игра, защото ще са недоволни с някой аспекти (понеже на са хардкор фенове), и те ще са съответно най-големия процент, както ти каза.Смисъла е че ако ВСИЧКИ хардкор фенови имат същото мнение като теб, това Е малък процент в сравнение със ВСИЧКИ останали геймъри.
Ти сам го каза, Геймърите > всичко останало.
да обаче има доста хора които си я харесват така и не можем да да кажем кои са повече Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





BRUTALITY!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BRUTALITY!!!   BRUTALITY!!! - Page 2 Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
BRUTALITY!!!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: Devil May Cry :: DmC-
Идете на: