Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Earthworm Jim 3D

Go down 
+2
ILIANZO
Ash™
6 posters
АвторСъобщение
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Earthworm Jim 3D Empty
ПисанеЗаглавие: Earthworm Jim 3D   Earthworm Jim 3D Icon_minipostedПон 13 Юли 2009, 02:21

Earthworm Jim 3D 1001109743-00

## Производител : VIS Entertainment

## Сайт на производителя : Click

## Разпространите : Interplay

## Сайт на Разпространите : Click

## Рейтинг :

ActionTrip Score: 7.8/10

GameSpy: 75/100


## Ревю :

GameSpot

ActionTrip

## Снимки от играта : Снимки


## Коментар : От първите си стъпки до наши дни жанрът jump-and-run не се е променил особено много. В общи линии се захващате с управлението на странно създание, което трябва да премине през безброй перипетии, да се пребори с всемогъщи и изчанчени врагове, докато достигне до крайната си цел. Тя обикновено е успешното прекосяване на смъртоносни местности, изпълнени с коварни капани и досадни, вражески настроени гадинки, които всячески се опитват да ви вгорчат живота. Цялата история се развива по един сценарий, който по неписано правило е спасяването на света от луд, но властен гений, отмъщение на лична основа или обобщено казано, търсенето на истината, такава, каквато я вижда съответният герой. Като казвам, че жанрът не се е обогатил много, имам предвид, че изгледът на игрите принципно винаги е бил един и същ. Почвате със своето човече (образно казано), въоръжени със задължителното пушкало и трепете всичко неугледно по пътя си, като същевременно се пазите от опасните особености на околната среда. Тази простота винаги ми е допадала и не крия личните си пристрастия към jump-and-run-ите като цяло. Тук ще ви запозная с предимствата и недостатъците на един от първите продукти, правещ по-смели опити да се направи крачка напред в развитието на жанра. Усилията за това са на Interplay - един от безспорните лидери в създаването на качествени и оригинални по замисъл игри.

Сериите Earth Worm Jim неволно будят усмивка и приятни спомени за вида на игрите от недалечното минало. Поне за тези, които са изиграли първите части, предполагам, ще е трудно да отрекат, че приключенията на палавия червей са им донесли много приятни изненади. Незапознатите могат да прочетат повече по темата в рубриката Ретро. За съжаление не мога да кажа с чиста съвест, че същите приятни емоции ще се повторят с такава сила и при новия триизмерен вариант. Историята (не знам за какво въобще е нужна, но в случая не пречи), както и диалозите в играта, e странно нереалистична, което вместо да ме подразни, учудващо ме развесели. Всичко тръгва от това, как една тлъста крава се стоварва върху нашето нищо неподозиращо червейче Jimmy. От силния удар героят ни изпада в несвяст, след което се пренася в дебрите на своето подсъзнание, откривайки с ужас, че не знае кой е, откъде идва, кои са му приятелите и т.н. С две думи, пълна амнезия. Мисията ви започва от контролния център на мозъка, а целта ви е преоткриване на собственото си Аз. За да успеете да възвърнете предишната си същност, трябва успешно да преминете през всичките основни области на своето съзнание, а те в случая са Щастие, Страх, Спомени и Фантазии. Първоначално ще имате достъп само до една от тях, където ще се наложи да откриете важни данни за себе си и да съберете достатъчен брой мраморни топчета, които впоследствие ще отключат вратите към останалите места на подсъзнанието ви. За щастие, след удара все пак са ви останали откъслечни спомени за някои приятели, които ще бъдат безценни помощници за откриването на забравени умения, както и за придобиването на нови.

Този сюжет звучи, ако не оригинално, то поне доста различно от всичко познато досега. Бързам да уверя скептично настроените, че мозъкът на същество, което по принцип не притежава сиви клетки, може да е достатъчно голям терен за всякакви щури изяви и то на физически неограничена площ.

Като цяло световете в EWJ 3D са добре изпипани, не им липсва колорит и изящество, но с преминаването от 2D- в 3D-вариант се губи първоначалният стил на играта и то в по-голяма степен от допустимото. Въпреки че е забавно, изглежда объркващо и странно да гледаш нещо като Tomb Raider с… червей...



## Изисквания :

Минимални :


# OS: Windwos 2000/XP/Vista

# CPU: Intel Pentium 166MHz

# VGA: 4MB

# RAM: 32MB

# HDD: 260MB


## Инсталация :
1. Зареждате в Daemon Tools или записвате на диск

2. Инсталирате

3. Играете




Линк : zamunda

## Личен коментар : Играл съм няколко игри от поредицата на SEGA и беше доста интересна.


Последната промяна е направена от Ash™ на Пет 17 Юли 2009, 18:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Earthworm Jim 3D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Earthworm Jim 3D   Earthworm Jim 3D Icon_minipostedПон 13 Юли 2009, 02:52

Хаха Very Happy !Търсех я тази игра преди време,но не можах да я намеря.Вече нямам такъв интерес към Earth Worm Jim,но това не значи че няма да пробвам играта.Tnx Ash Wink .
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
A3OTA
Smokin'!
Smokin'!
A3OTA


Брой мнения : 1022
Age : 30
Точки "Писател" : 6872
Registration date : 17.11.2008

Character sheet
Name (Име): Ryan Lenox/Infernal
Level (Ниво): 1

Earthworm Jim 3D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Earthworm Jim 3D   Earthworm Jim 3D Icon_minipostedПон 13 Юли 2009, 09:51

Играл съм първите 2 версии на сегата, нямаше такъф кеф Very Happy Very Happy,но тази мисля да не я пробвам..
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:bra1an
Dark_Slayer_Niki
Smokin' Style!
Smokin' Style!
Dark_Slayer_Niki


Брой мнения : 1233
Age : 30
Location : Hell And Hell
Точки "Писател" : 6971
Registration date : 06.03.2009

Character sheet
Name (Име): Sizmo
Level (Ниво): 2

Earthworm Jim 3D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Earthworm Jim 3D   Earthworm Jim 3D Icon_minipostedПон 13 Юли 2009, 10:24

A3OTA написа:
Играл съм първите 2 версии на сегата, нямаше такъф кеф Very Happy Very Happy,но тази мисля да не я пробвам..
защо бе графиката е перфектна Smile
Върнете се в началото Go down
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

Earthworm Jim 3D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Earthworm Jim 3D   Earthworm Jim 3D Icon_minipostedПон 13 Юли 2009, 12:56

Dark_Slayer_Niki написа:
A3OTA написа:
Играл съм първите 2 версии на сегата, нямаше такъф кеф Very Happy Very Happy,но тази мисля да не я пробвам..
защо бе графиката е перфектна Smile
Точно, графиката е проблема.Играта не е толкова интересна колкото предишните...
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

Earthworm Jim 3D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Earthworm Jim 3D   Earthworm Jim 3D Icon_minipostedПон 13 Юли 2009, 20:37

Не смятам да я пробвам...
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
Sponsored content





Earthworm Jim 3D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Earthworm Jim 3D   Earthworm Jim 3D Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Earthworm Jim 3D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: Общ Раздел :: Gamer Zone-
Идете на: