Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част

Go down 
+11
Me4o PuH(OpasNia)
Scorpion
Burning_sindrom
Dante's Awaiking
ILIANZO
SwordsAndPistols!
FreeSpeeder
tonito9009
Neradas
Dante™
D
15 posters

Най-труден Шеф?
7.Nevan
Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_lcap15%Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
8.Beowulf
Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_lcap15%Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
9.Greyon
Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_lcap4%Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
10.Vergil 2
Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_lcap0%Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
11.Lady
Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_lcap0%Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
12.Doppleganger
Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_lcap0%Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
13.Arkham
Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_lcap12%Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_rcap
 12% [ 3 ]
14.Vergil Final
Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_lcap54%Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част I_vote_rcap
 54% [ 14 ]
Общо гласове : 26
 

АвторСъобщение
D
The Devil Among The Humans
D


Брой мнения : 126
Точки "Писател" : 6077
Registration date : 01.02.2008

Character sheet
Name (Име): Геройчо ДМЦРПов
Level (Ниво): 1

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedСъб 09 Фев 2008, 22:29

Това е продължението на първата анкета Wink
Върнете се в началото Go down
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6319
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedСъб 09 Фев 2008, 23:43

умрелия кон 9.Greyon Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Neradas
Carnage!
Carnage!
Neradas


Брой мнения : 118
Age : 33
Location : Wherever I May Roam...
Точки "Писател" : 6070
Registration date : 06.02.2008

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedНед 10 Фев 2008, 08:03

БеоУулф...
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedНед 10 Фев 2008, 11:49

Beowulf понеже се още незнам как да избегна ударите когат почне да стреля онези пера моля някой ако знае да ми каже, че вече 3 години мисла цака и немо измисла нищо
Върнете се в началото Go down
D
The Devil Among The Humans
D


Брой мнения : 126
Точки "Писател" : 6077
Registration date : 01.02.2008

Character sheet
Name (Име): Геройчо ДМЦРПов
Level (Ниво): 1

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedНед 10 Фев 2008, 11:53

Аз винаги избягвам перата Smile Просто съм си trickester master и трикстър на 3ти левел направо кърти.Не може да ме пипне тоя идиот.Най-лесно е като постоянно скачаш и се телепортираш Wink
Сега по анкетата.Колкото и смешно да звучи,най-труден ми беше Неван.Дори сега ме затруднява повече от BeoWulf и някой други идиоти Laughing

П.П. няколко човека познавам дето най мраят оня миризлив кон...какво му е толкова трудното ???Тва ми беше най лесния бос xD
Върнете се в началото Go down
FreeSpeeder
The One & Only
The One & Only
FreeSpeeder


Брой мнения : 289
Age : 31
Location : My World
Точки "Писател" : 6085
Registration date : 31.01.2008

Character sheet
Name (Име): Ронин Карасума
Level (Ниво): 1

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedНед 10 Фев 2008, 14:30

Коня го мразим заради дъха и ти го знаеш.. bounce

BeoWolf няма начин да му спреш перата или да избягаш, освен както каза Дидо Трикстър Пауър.Доколкото гледам, никой не е казал Archam,но мен тази гадина ме затрудни най-много от всички Very Happy
Особено първият път като играх и Върджил ми дойде на помощ и двамата(Аз и Аркхам) останахме на по песачинка кръв и тъкмо скочих да го разрежа на две и той взе, че ме хвана и тогава ми даде играта да играя с Върджил и усрах работата, само се телепортирах и не знаех к'во по дяволите правя xD
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.forum
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedНед 10 Фев 2008, 14:34

FreeSpeeder написа:
Коня го мразим заради дъха и ти го знаеш.. bounce

BeoWolf няма начин да му спреш перата или да избягаш, освен както каза Дидо Трикстър Пауър.Доколкото гледам, никой не е казал Archam,но мен тази гадина ме затрудни най-много от всички Very Happy
Особено първият път като играх и Върджил ми дойде на помощ и двамата(Аз и Аркхам) останахме на по песачинка кръв и тъкмо скочих да го разрежа на две и той взе, че ме хвана и тогава ми даде играта да играя с Върджил и усрах работата, само се телепортирах и не знаех к'во по дяволите правя xD

Ти се на песачинки кръв оставаш на босовете кат гледам Laughing често ти ка Върджил като дойде ми става още по трудно понеже немога да исползвам стилът си и DT двете най силни работи.
Върнете се в началото Go down
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6319
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedНед 10 Фев 2008, 14:57

Didomirkata написа:

Сега по анкетата.Колкото и смешно да звучи,най-труден ми беше Неван.Дори сега ме затруднява повече от BeoWulf и някой други идиоти Laughing

П.П. няколко човека познавам дето най мраят оня миризлив кон...какво му е толкова трудното ???Тва ми беше най лесния бос xD

ами по същата логика : кво и е трудното на Неван Question
Върнете се в началото Go down
FreeSpeeder
The One & Only
The One & Only
FreeSpeeder


Брой мнения : 289
Age : 31
Location : My World
Точки "Писател" : 6085
Registration date : 31.01.2008

Character sheet
Name (Име): Ронин Карасума
Level (Ниво): 1

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedНед 10 Фев 2008, 15:05

На всеки нещо му е трудно, защото всеки има различен стил и начин на игра, много ясно geek
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.forum
SwordsAndPistols!
Carnage!
Carnage!
SwordsAndPistols!


Брой мнения : 143
Точки "Писател" : 6068
Registration date : 08.02.2008

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: BellWolf   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedНед 10 Фев 2008, 17:23

BellWolf най-ме затруднява
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 20:37

Vergil Final най-много ме е бавил от всички босове на всяка трудност освен лесно и нормално.А другите все ги минавам лесно с малки изключения.
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
SwordsAndPistols!
Carnage!
Carnage!
SwordsAndPistols!


Брой мнения : 143
Точки "Писател" : 6068
Registration date : 08.02.2008

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedСря 13 Фев 2008, 23:32

ве и vergil final рули
Върнете се в началото Go down
Dante's Awaiking
Carnage!
Carnage!
Dante's Awaiking


Брой мнения : 125
Age : 32
Location : Sofia
Точки "Писател" : 6065
Registration date : 11.02.2008

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedЧет 14 Фев 2008, 21:14

чесно когато играх играта за първи път най-труден ми беше Верджил първия и финалния
Първия път едвам го минах напрао не беше истина а последния да не говорим еба ми майката ама успях след 3-4 опит Razz Razz
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedЧет 14 Фев 2008, 23:09

Dante_Forever написа:
чесно когато играх играта за първи път най-труден ми беше Верджил първия и финалния
Първия път едвам го минах напрао не беше истина а последния да не говорим еба ми майката ама успях след 3-4 опит Razz Razz
Ми той не случайно си е главен boss.
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Burning_sindrom
Deadly!
Deadly!
Burning_sindrom


Брой мнения : 23
Точки "Писател" : 6056
Registration date : 20.02.2008

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedСъб 23 Фев 2008, 12:09

е Последния Верджил си беше най-копеле от всички не само от тая класация а за лейди ... Яд ме е че данте не й хвърли един секс в библиотеката Very Happy
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedСъб 23 Фев 2008, 14:35

Чакай бе те едва са се запознали тогава,много прибързваш Laughing .
P.S.Lady много лесен бос,само ме е яд понякога,че трудно я хващам.
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
Scorpion
Carnage!
Carnage!
Scorpion


Брой мнения : 124
Age : 33
Location : София
Точки "Писател" : 6068
Registration date : 08.02.2008

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedПон 03 Мар 2008, 00:09

Vergil Final ми е най-трудния бос.На Hard без Vital Star L умирах ама го минах. xD
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Deadly!
Deadly!
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 65
Точки "Писател" : 6069
Registration date : 07.02.2008

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedСря 19 Мар 2008, 23:56

.Vergil Final ...първият път ме изпълни аз почти само стоях пред компа и се радвах като гледах какви атаки има ама след няколко опита го имах ама все пак доста си беше труден и зарибен,а останалите ...не бяха кой знае какво,но пернатото същество също ме утрепа 1-2 пъти ама му хванах цаката Cool Razz
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedПон 20 Окт 2008, 19:12

Nevan... и аз незнам защо... сигурно другите ми са лесни за това Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
Jolan
...With a devil inside...
...With a devil inside...
Jolan


Брой мнения : 1670
Age : 31
Location : Бургас
Точки "Писател" : 7108
Registration date : 04.09.2008

Character sheet
Name (Име): Jaden Right
Level (Ниво): 2

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedВто 21 Окт 2008, 09:56

Последния Върджил с тоя безкраен DT най-много изнервя.Дори отнема повече време от Копиращия, а Неван е лесна когато носиш слушалки...преди всяка атака, тя казва нещо и може да запомниш след кой боен вик коя атака следва.
Върнете се в началото Go down
http://www.devils-lair.org
A3OTA
Smokin'!
Smokin'!
A3OTA


Брой мнения : 1022
Age : 30
Точки "Писател" : 6872
Registration date : 17.11.2008

Character sheet
Name (Име): Ryan Lenox/Infernal
Level (Ниво): 1

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedСря 29 Апр 2009, 09:54

Arkham е наи тъпия бос не стига че има най-дмг атака , нема стапенка за ЖК пък и треа Върджил да доиде ,тада нема девил траидер и стилл ааааа нема таръф тъп босс Evil or Very Mad Evil or Very Mad аа да и нема weak point
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:bra1an
eroval
Brutal!
Brutal!
eroval


Брой мнения : 218
Age : 26
Location : Стара Загора
Точки "Писател" : 5894
Registration date : 30.04.2009

Character sheet
Name (Име): Amaterasu
Level (Ниво): 1

Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_minipostedЧет 07 Май 2009, 06:02

Гласувах за Arkham ама на мен всички са ми лесни и може когато си срещу него да гледаш Върджил, а не Данте тогава Върджил прави тези неща които копчета натискаш всъщност и Данте ги прави, ама може тогава с Върджил да правиш атаки.
Върнете се в началото Go down
http://www.prize.bg/eroval
Sponsored content





Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част   Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Най Труден Шеф(Boss)? 2 Част
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: Devil May Cry :: DMC Анкети-
Идете на: