Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Контроли при игра РС - Помощ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
BullRazor
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 4
Точки "Писател" : 5106
Registration date : 03.10.2010

Контроли при игра РС - Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Контроли при игра РС - Помощ   Контроли при игра РС - Помощ Icon_minipostedНед 03 Окт 2010, 20:14

Здравейте, на всички в готиното форумче! Сигурно, за повечето от вас, молбата ми за помощ ще е леко глупава, но за мен е важно, защото искам да навляза много навътре в материала. Та въпроса ми е в това, да обясните контролите при игра с клавиатура, комбото, и т.н. Знам, че основните са ---> W A S D --> I J K L и Q E N за някои неща, но немога да открия как се прават сигурно 80% от комбинациите... до сега все играя с разни трейнари и винаги пускам автоматик иначе нищо неправя pale Sad Sad Sad моля Ви помогнете ми да навляза по на дълбоко. Shocked Sad
Върнете се в началото Go down
Ash™
★★★ blue awakening ★★★
★★★ blue awakening ★★★
Ash™


Брой мнения : 2268
Age : 33
Location : Hell
Точки "Писател" : 7304
Registration date : 16.08.2008

Character sheet
Name (Име): Lee Waylett
Level (Ниво): 2

Контроли при игра РС - Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Контроли при игра РС - Помощ   Контроли при игра РС - Помощ Icon_minipostedНед 03 Окт 2010, 20:32

BullRazor написа:
Здравейте, на всички в готиното форумче! Сигурно, за повечето от вас, молбата ми за помощ ще е леко глупава, но за мен е важно, защото искам да навляза много навътре в материала. Та въпроса ми е в това, да обясните контролите при игра с клавиатура, комбото, и т.н. Знам, че основните са ---> W A S D --> I J K L и Q E N за някои неща, но немога да открия как се прават сигурно 80% от комбинациите... до сега все играя с разни трейнари и винаги пускам автоматик иначе нищо неправя pale Sad Sad Sad моля Ви помогнете ми да навляза по на дълбоко. Shocked Sad

Използвай и Space, гледай клипчета в youtube...Нямам как да ти ги обясним. Ти как чакаш да ги обясним? Натисках ударния бутон с паузи? маркирай и атакувай, маркирай назад и атакувай, така няма да стигнем до никъде..
Върнете се в началото Go down
https://dmc-rp.bulgarianforum.net/
BullRazor
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 4
Точки "Писател" : 5106
Registration date : 03.10.2010

Контроли при игра РС - Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Контроли при игра РС - Помощ   Контроли при игра РС - Помощ Icon_minipostedНед 03 Окт 2010, 20:54

да, спейс го пропуснах, всъщност с него се маркира... добре, да оточним това ли са горепосочените бутони за игра или има още някои? И какво ще рече бутона "LS" на клавиатурата? Ще се опитам и с клипове в youtube... въпреки, че тав бутоните не ги дават... Вие как сте се нучили?! Със сигурност цъкате много добре... МНОГО МЕ ТОРМОЗИ, КОЙ Е ТОЯ БУТОН "LS" Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

Контроли при игра РС - Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Контроли при игра РС - Помощ   Контроли при игра РС - Помощ Icon_minipostedПон 04 Окт 2010, 01:13

Еми LS ако не се лъжа са ти WASD. А иначе основните удари (тия които не си ги купуваш а си ги имаш в началото... Поне доколкото помня, че са тия) са ти:
I - меч
J - пистолет
K - скок
L - ръка
Space + A/D (наляво/надясно) + K - претъркулане наляво/надясно
Space + W (напред) + I - с меча напред (това не съм сигурен дали го имаше в началото)
Space + S (назад) + I - с меча хващаш врага и го вдигаш във въздуха
Други по-полезни, от които повечето трябва да си ги купиш:
I, I... изчакваш малко, но не много (ще си го оттренираш) I, I, I, I, I
I... I... I... I... I........
Във въздуха I, I... I
Във въздуха Space + W (напред) + I
- Забиваш в земята

Научи се да управляваш Неро, с Данте са подобни.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
BullRazor
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 4
Точки "Писател" : 5106
Registration date : 03.10.2010

Контроли при игра РС - Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Контроли при игра РС - Помощ   Контроли при игра РС - Помощ Icon_minipostedПон 04 Окт 2010, 11:18

Мерси за помоща наистина! Yamato когато се активира, нали и самия демон си има спицифични удари те как се активират и да напечеш меча с Q е доста бавно, има ли друг начин? Мерси предварително!
Върнете се в началото Go down
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Контроли при игра РС - Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Контроли при игра РС - Помощ   Контроли при игра РС - Помощ Icon_minipostedПон 04 Окт 2010, 16:56

Има способност, с която когато удариш и натиснеш Q се "напича" меча, в зависимост колко точен си, може да се дигне на 1 или 3.
Другото нямам намерение да го обяснявам Very Happy
Върнете се в началото Go down
BullRazor
Deadly!
Deadly!



Брой мнения : 4
Точки "Писател" : 5106
Registration date : 03.10.2010

Контроли при игра РС - Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Контроли при игра РС - Помощ   Контроли при игра РС - Помощ Icon_minipostedПон 04 Окт 2010, 17:42

Мерси и на тебе все пак Razz Very Happy
Върнете се в началото Go down
dark_dante
Smokin' Style!
Smokin' Style!
dark_dante


Брой мнения : 2273
Age : 30
Location : sf
Точки "Писател" : 7911
Registration date : 07.11.2008

Character sheet
Name (Име): Painmaker
Level (Ниво): 1

Контроли при игра РС - Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Контроли при игра РС - Помощ   Контроли при игра РС - Помощ Icon_minipostedВто 19 Окт 2010, 18:45

  Еми за ямато са подобни на меча...
Space + Напред + L
Space + Назад + L
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:k_luka
Sponsored content





Контроли при игра РС - Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Контроли при игра РС - Помощ   Контроли при игра РС - Помощ Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Контроли при игра РС - Помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: Devil May Cry :: Devil May Cry 4-
Идете на: