Devil May Cry - For Fans And Fun People!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devil May Cry - For Fans And Fun People!

Българският Devil May Cry Фен Форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой DMC стил ви къдри най-много

Go down 
+14
Ash™
1r0n
Deadpool
Devil Scream
Me4o PuH(OpasNia)
Scorpion
SwordsAndPistols!
Dante's Awaiking
ILIANZO
D
tonito9009
FreeSpeeder
Neradas
Dante™
18 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next

кой стил ви радва най-много
1.Trickster
Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_lcap15%Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
2.Swordmaster
Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_lcap41%Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_rcap
 41% [ 11 ]
3.Gunslinger
Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_lcap15%Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_rcap
 15% [ 4 ]
4.Royalguard
Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_lcap0%Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5.Quicksilver
Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_lcap0%Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
6.Doppleganger
Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_lcap4%Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
7.Dark Slayer
Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_lcap25%Кой DMC стил ви къдри най-много I_vote_rcap
 25% [ 7 ]
Общо гласове : 27
 

АвторСъобщение
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6319
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 16:31

ами очаквам гласуването ви Smile
моя фаворит е 7.Dark Slayer
Върнете се в началото Go down
Neradas
Carnage!
Carnage!
Neradas


Брой мнения : 118
Age : 33
Location : Wherever I May Roam...
Точки "Писател" : 6070
Registration date : 06.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 16:39

Принципно ми е DarkSlayer, но тъй като Doppelganger ми е интересен като идея мога да измисля някой много интересни комбо-та... Които за жалост не мога да изпълня -_-'
Просто много бързо точи DT и не мога да направя абсолютно нищо...
Върнете се в началото Go down
FreeSpeeder
The One & Only
The One & Only
FreeSpeeder


Брой мнения : 289
Age : 31
Location : My World
Точки "Писател" : 6085
Registration date : 31.01.2008

Character sheet
Name (Име): Ронин Карасума
Level (Ниво): 1

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 16:48

Neradas, за целта си купувай орбове, където ти качват DT Very Happy
А по темата, аз най-много се ''къдря'' на Swordmaster!^^
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.forum
Neradas
Carnage!
Carnage!
Neradas


Брой мнения : 118
Age : 33
Location : Wherever I May Roam...
Точки "Писател" : 6070
Registration date : 06.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 17:00

Проблемът - използването на DevilStar ми разваля ранг-а за нивото... Ако не ползвам Item-и по време на нивото мога да имам SS обаче ако дори само един използвам става S :/
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 17:40

Swordmaster ме къдри най мно понеже имаш повече комбота и дам за това най вече за това а и се задържам доста във въздуха това е втората причина.
Върнете се в началото Go down
D
The Devil Among The Humans
D


Брой мнения : 126
Точки "Писател" : 6077
Registration date : 01.02.2008

Character sheet
Name (Име): Геройчо ДМЦРПов
Level (Ниво): 1

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 18:35

Аз както многократно съм казвал съм Trickster специалист..просто тва е стила който ми пъни душата cheers
Върнете се в началото Go down
FreeSpeeder
The One & Only
The One & Only
FreeSpeeder


Брой мнения : 289
Age : 31
Location : My World
Точки "Писател" : 6085
Registration date : 31.01.2008

Character sheet
Name (Име): Ронин Карасума
Level (Ниво): 1

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 19:29

Neradas написа:
Проблемът - използването на DevilStar ми разваля ранг-а за нивото... Ако не ползвам Item-и по време на нивото мога да имам SS обаче ако дори само един използвам става S :/
Не говорех за Devil Star, а за онзи Орб, който ти даваше нови DT кръгчета при купуване...
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.forum
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 19:34

Става дума, че кат ги исползва и ранга му пада и неможе да мине нивото със SS ранг трябва да играе чисто.
Върнете се в началото Go down
Neradas
Carnage!
Carnage!
Neradas


Брой мнения : 118
Age : 33
Location : Wherever I May Roam...
Точки "Писател" : 6070
Registration date : 06.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 19:37

Ами, то без тях не може да се играе де Кой DMC стил ви къдри най-много Wink

Исках да кажа, че и на макс да си направя DT-a просто пак се хаби бързо... Около 10 секунди, може би макс 15 с Doppel-a и край...
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 19:40

Neradas написа:
Ами, то без тях не може да се играе де Кой DMC стил ви къдри най-много Wink

Исках да кажа, че и на макс да си направя DT-a просто пак се хаби бързо... Около 10 секунди, може би макс 15 с Doppel-a и край...


Еми да явно неса го допипали добре защото аз с него много не игра мисля, че някak си неста работата освем ако не си с бескрайният DT
Върнете се в началото Go down
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6319
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 19:41

че то и бескраен DT ли има ве ЛОЛ affraid
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 19:48

Добро утро albino
Върнете се в началото Go down
Dante™
★★★BadAss★★★
★★★BadAss★★★
Dante™


Брой мнения : 834
Location : Wherever the party starts...
Точки "Писател" : 6319
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Kaname Shiro
Level (Ниво): 30

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 20:07

tonito9009 написа:
Добро утро albino

ами добро да е аз незнаех и тва ме прави още по-добър в играта понеже не съм прибягвал към чийт Wink
Върнете се в началото Go down
FreeSpeeder
The One & Only
The One & Only
FreeSpeeder


Брой мнения : 289
Age : 31
Location : My World
Точки "Писател" : 6085
Registration date : 31.01.2008

Character sheet
Name (Име): Ронин Карасума
Level (Ниво): 1

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 20:27

Dante™ написа:
tonito9009 написа:
Добро утро albino

ами добро да е аз незнаех и тва ме прави още по-добър в играта понеже не съм прибягвал към чийт Wink

Хехе, гъзар Razz
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.forum
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 11 Фев 2008, 20:44

Swordmaster заради комботата,но и Gunslinger също ми харесва (макар и по малко)
P.S-То има ли изобщо читове за DMC3?
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedВто 12 Фев 2008, 15:14

Няма този ДТ се появява след като я врътнеш на Very Hard
Върнете се в началото Go down
Dante's Awaiking
Carnage!
Carnage!
Dante's Awaiking


Брой мнения : 125
Age : 32
Location : Sofia
Точки "Писател" : 6065
Registration date : 11.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedЧет 14 Фев 2008, 21:17

tricker е най-якия стил с него не могат да ме хванат (така де като се научих как да го използвам)
Върнете се в началото Go down
SwordsAndPistols!
Carnage!
Carnage!
SwordsAndPistols!


Брой мнения : 143
Точки "Писател" : 6068
Registration date : 08.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedЧет 14 Фев 2008, 22:14

sword master най-ме кефи заради комботата,и не няма чиитове
Върнете се в началото Go down
ILIANZO
Smokin' Style!
Smokin' Style!
ILIANZO


Брой мнения : 1201
Age : 30
Location : In the deepest darkness
Точки "Писател" : 6288
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Name (Име): Грейв
Level (Ниво): 2

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedЧет 14 Фев 2008, 22:15

Личи си че warrior,ите са по многобройни Laughing
Върнете се в началото Go down
http://interesno.start.bg/article.php?aid=1299
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedЧет 14 Фев 2008, 22:19

Определено и на RPG играя само с бойци който владеят меча на мах
Върнете се в началото Go down
Scorpion
Carnage!
Carnage!
Scorpion


Брой мнения : 124
Age : 33
Location : София
Точки "Писател" : 6068
Registration date : 08.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedПон 03 Мар 2008, 00:36

Darkslayera е най-добър.Все пак играя само с него.
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Deadly!
Deadly!
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 65
Точки "Писател" : 6069
Registration date : 07.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedСря 19 Мар 2008, 23:39

Swordmaster или Trickster щото с Trickster си правя удоволствие като само ги разигравам и е много полезен стил абе доста помага в важни момента и много кърти,но Swordmaster има много яки атаки и как някой вече са казали задържането във въздуха е много доволно и някой комбота стават направо изрудски с тоя болен стил.ама все пак ще заложим на Trickster
Само ако може някой да ми каже играл ли е с Royalguard че аз не съм и не знам точно каква е специалноста какво прави нали не съм го развивал на горни левели ....
Върнете се в началото Go down
tonito9009
Atomic!
Atomic!
tonito9009


Брой мнения : 426
Age : 34
Точки "Писател" : 6075
Registration date : 06.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedЧет 20 Мар 2008, 00:44

Me4o PuH(OpasNia) написа:
Swordmaster или Trickster щото с Trickster си правя удоволствие като само ги разигравам и е много полезен стил абе доста помага в важни момента и много кърти,но Swordmaster има много яки атаки и как някой вече са казали задържането във въздуха е много доволно и някой комбота стават направо изрудски с тоя болен стил.ама все пак ще заложим на Trickster
Само ако може някой да ми каже играл ли е с Royalguard че аз не съм и не знам точно каква е специалноста какво прави нали не съм го развивал на горни левели ....

Ами аз от скоро играя с него найстина е много див и той както скоро научих от Neradas когато противника те атакува просто натискаш в моя случей "L" копчето за стила и той го блокирва без да ти вземе нито една капка кръв.Но ако го натиснеш по рано ти зима малко тря да оцелиш момента преди удара.
Като блокирваш ударите ти се зареждат едни кръкчета горе до кръвта и като се заредат и трите и можеш да направиш една атака която взима страшно много демич на противника.Така също можеш и да си пълниш кръвта с него мисля, че на Левел 3 беше ти вече ще си го видиш как стават нещата як е много пробвай го Smile
Върнете се в началото Go down
Devil Scream
Smokin'!
Smokin'!
Devil Scream


Брой мнения : 743
Age : 31
Location : Underground Dungeon Burgas
Точки "Писател" : 6315
Registration date : 08.02.2008

Character sheet
Name (Име): Azure
Level (Ниво): 1

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedСъб 12 Апр 2008, 22:55

tonito9009 написа:
Ами аз от скоро играя с него найстина е много див и той както скоро научих от Neradas когато противника те атакува просто натискаш в моя случей "L" копчето за стила и той го блокирва без да ти вземе нито една капка кръв.Но ако го натиснеш по рано ти зима малко тря да оцелиш момента преди удара.
Като блокирваш ударите ти се зареждат едни кръкчета горе до кръвта и като се заредат и трите и можеш да направиш една атака която взима страшно много демич на противника.Така също можеш и да си пълниш кръвта с него мисля, че на Левел 3 беше ти вече ще си го видиш как стават нещата як е много пробвай го Smile

Да на 3 ниво със стилът можеш да си пълниш живот като се защитаваш, и не е задължително да е на 3 напълнено за да направиш много дамич, и на 1 и на 2 пак яко бие gunslinger
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Deadly!
Deadly!
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 65
Точки "Писател" : 6069
Registration date : 07.02.2008

Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_minipostedНед 13 Апр 2008, 14:49

yup пробвах го много ми хареса доволен е радва нали ама пак Trickster си е моето Wink някакси така съм си свикнал най добре и правя най зарибени комбота без да ем докосват и т.н. макарче всичките стилове са ми на по 3ти левел Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой DMC стил ви къдри най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой DMC стил ви къдри най-много   Кой DMC стил ви къдри най-много Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Кой DMC стил ви къдри най-много
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Devil May Cry - For Fans And Fun People! :: Devil May Cry :: DMC Анкети-
Идете на: